Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antideprenszánstól mindenki...

Antideprenszánstól mindenki meghízott? Mindenkinél jelentkeztek az elején durva mellékhatások? Ha ezek nem múlnak el és úgy döntök abbahagyom visszaáll a régi állapotom vagy sokkal rosszabb is lehet?

Figyelt kérdés
Mennyi idő amíg teljesen kiürül? Olyan nem forduljat elő, hogy maradandó megatív hatást gyakorol rám amitől többet nem tudok megszabadulni? Nem vagyok jól és kéne szednem de a mellékhatasait elolvasva a betegtájékoztatóban megrémültem. Ott olyan dolgok is fel vannak sorolva ami nekem soha nem volt. Egyedül lakom félek ha pl. Elájulok vagy hallucinálni kezdek tőle akkor mit csinálok egyedül? Ugyan akkor már annyira nem vagyok jól, hogy úgy érzem ebből nem tudok kimászni egyedül. A pszichológusok semmit nem segítettek. Fogalmam sincs mit csináljak? Hallottam olyanokról akiknek segített de olyanokról is akik sokkal rosszabbul lettek tőle. Előre nem tudhatom rám milyen hatást fog gyakarolni. Félek nagyon mert ha rosszabbul leszek akkor lehet az ágyból sem fogok tudni kikelni és végem lesz. A problémám a nagyon erős szorongás és félelem ami pszichoszomatikus tünetelet produkál már és beszűkítette teljesen az életem.Folyton rosszul vagyok, szédülök, mindenhol rosszul leszek. Alig tudok valami csinálni.
2019. okt. 10. 08:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem híztam (Stimuloton).

Az meg hülyeség, hogy egyből le kell tenni, ha már hat, óriási öngól. Sokáig kell még utána szedni.

2019. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!