Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az betegség ha egész nap azon...

Az betegség ha egész nap azon agyalok, hogy mi lesz ha beteg a kutyám?

Figyelt kérdés
Vagy mit fogok csinálni, ha baja lesz és naponta többször is átvilágítom meg ilyenek. Nem kamu kérdés kérlek titeket normálisat válaszoljatok ha tudtok. Járok emiatt pszichológushoz is de semmit nem mond....
2019. okt. 10. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen ezen akkor kell aggódnod, ha valóban beteg lesz; magadért, a családtagjaidért ezek szerint nem aggódsz. Hogy tudod naponta többször átvilágítani?
2019. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Telefonnal átvilágítom naponta többször , hogy nem-e nőtt rajta daganat meg a szemeit nézem illetve a fogínyét. Megmondom őszintén már 5 éve ezt csinálom és eléggé belefáradtam. Csak őt féltem mást nem.
2019. okt. 10. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Kényszeresen ellenőrzöd és szorongsz amiatt,hogy beteg lesz,sokat rágódsz rajta és ez a napjaid nagy részét kitölti már évek óta ha jól értelmezem.

Ez bizony kényszerbetegség és szorongás lesz. Pszichiátert keress fel,vagy kezdetnek válts pszichológust.Kezelhető de jó szakember kell hozzá.

2019. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felesleges naponta többször átvilágítanod, hiszen simogatással is tudod ellenőrizni. Legfeljebb külső élősködőket találhatsz, de azt a megfelelő szerekkel tudod megelőzni. Sokkal fontosabb, hogy jó kedve legyen, rendesen egyen, mozogjon eleget; ameddig ez megvan nem érdemes folyton aggódnod.

Kérdezd rá az orvosra, hogy milyen problémát lát, vagy keress egy másik orvost, hátha jobban tud segíteni.

2019. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Drága szívem mindig jól van állandóan ugrál, futkozik, örül, szépen eszik és szépen iszik a dolgát rendesen elvégzi. De aggódom és néha annyira, hogy befulladok, remeg mindenem és lever a víz.
2019. okt. 11. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a harmadikhoz. Ez kényszerbetegségnek (OCD) tűnik, mégpedig egy eléggé erős tünettel. Szerintem is keress segítséget.
2019. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsánat, az elkerülte a figyelmemet, hogy jársz pszichológushoz. Szerintem is szakembert kellene váltanod. Ha ő ezt nem ismeri fel, akkor ő nem a te embered.
2019. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!