Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholizmus okozhat olyat,...

Alkoholizmus okozhat olyat, hogy magában beszél, meg azt képzeli, hogy áll előtte egy ember, neki mutogat és beszél?

Figyelt kérdés

Komoly a kérdés. Pluszban nagyon agresszív, meg őrjöng és akkor olyanojat is mond, hogy mindjárt megöllek, meg kinyírom a családot. Meg alapból folyamatosan kiabál, ócsárol, gúnyol mindenkit és csak neki van igaza... Utána meg röhög a markába. De ez nagyon durva szinten megy, jobban, mint mielőtt nem ivott ennyire munka miatt. Meg agresszív. Meg néha olyan ötletei vannak, meg olyanokkal gyanúsít meg minket, amit épeszű ember nem talál ki. Ő meg komolyan gondolja.


Teljesen beteg. De ha te bekapcsolod a tv-t, vagy a telefonodon megszólal valami video, egyből jön, hogy "magadban beszélsz, na fogyeld meg mész elmegyógyintézetbe".

Közben meg nem egyszer láttam, hogy áll és kb. 15 percig beszél és mutogat, mintha lenne ott valaki... Meg rettentő agresszív. Anyám meg nem akar tudomást szerezni minderről...


Oké, előtte is ilyen volt, hogy kiabált, meg ő az atyaűristen, meg szid és ócsárol, utána semmi megbánás, sőt röhög a markába. Teljesen levesz az életről, meg a bántásai után, mint ó is mondja, "kicsinállak", de szószerint ezt teszi.


De ezek nagyon durvák, meg tényleg amilyen dolog eszébe jutnak... Épelméjű ember...


Nagyon sokat iszik, sokszor nincs magánál, meg a cipőjét nem tudja felvenni. De azért ne az a durva szint, hogy a földön fetreng...


Anyámbak nem mondhatom, de ez ijesztő. Ebben mindenki tönkremenne.


Kérlek ne gúnyoljatok, nem kitalálom, tényleg ehhez hasonlókat csinál. Ja meg az a mániája, hogy jön neked, hogy "drogos vagy, most be vagy szívva". Miközben tőlem messze áll, csak beivott és nincs magánál.


Gúnyolódást nem kérek.


2019. okt. 14. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Felénk is van egy ilyen figura, aki képzelt emberekkel beszélget hosszasan, ő is alkesz, ilyen kőműves actimeleket iszik. Hogy az alkohol tette-e ilyenné azt nem tudom, de esélyes, hogy igen.
2019. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen. Az exem ilyen volt. Meneküljetek míg nem próbál tényleg megölni egyszer.
2019. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Kérdező vagyok:


Azóta mégegyszer nekem esett pár napja, meg akart ölni, de sajnos nemntudok, hova menni. Reggel felkelltem, ő már teljesen berúgott, belém kötött, pedig csak egy teát akartam meginni. Folyamatosan őrjöngött, ütött ahol a ért, a nyakamat, az orromat. Akkor már mérgemben a csésze is kiesett amkezemben, ilyen őrjöngést még nem láttatok senkitől, higgyétek el.... Nagyon durva volt. Meg ilyeneket hozott fel, hogy elmondtam, hogy az utcában a Katika kiröhögött a barátnőjével, hogy milyen csámpásan megyek, "hogy én milyen szemét tróger vagyok leegéttem őt".


Aztán kimentem, leültem az udvaron, hogy lehoggad, merta házban folyamatosan jött utánam, hogy megöl. Nem vicc, akkor már anyám jött utána, hogy ez tényleg megöl. Előtte csak leb.szott,hogy ne sírjak, mert persze nem Apucit állítja le... Annyira megijedtem tőle, hogy a 120 kilójával, magán kivül, elvörösödve csak jött utánam, annyira megijedtem, hogy ez tényleg megöl, hpgy sikítottam. Cissza akart hűzni, hogy a házban üt. Akkor ott csapkodott a padon, ahol ért, a kezemet tartottam az arcom elé, hogy megint ne törje el az orromat...


Akkor már anyámat nekivágta a földnek, elesett. Megint engem ütött. Akkor anyám elhúzptt, ekkor teljes erejével az acélbetétes bakancsával bele rúgott a hátamba. Seb lett, de az nem fáj, inkább az orrom az még igen... M9mdtam neki, hogy kihívom rá a rendőröket, azért nincs jpga megölni...


Napokig remegtem, meg nem mertem kimenni a szobából, ha itt van. Ha tudok hova menni, egy bőröndnyi cuccal elmenekültem volna....


Borzalmas. Aztán most magát sajnáltatja, én vagyok a szemét, arról is én tehetek, hogy a szokszédok megláttak, meg mi az, hogy sírni mertem, meg büntudatott kellt bennem, bár nem szólok hozzá. Értitek nulla buntudat és megcsinálja simán újra, ha a szomszéd nem jön ki... Aztán nem csináltam semmit, vissza sem szóltam, csak egy teát akartam inni.... Meglátott és elkezdte...


Fogalmam sincs mi lesz, eddig nincs pénzem elmenni, sokszor csinált így, de ez mindennél durvább volt. Tényleg meg akart ölni, teljesen elmebeteg, az ilyen közveszélyes és teljesen elmebeteg. Ilyen kényszerzubbonyban kellene elvinni, bármennyire védtem eddig, mert voltak jobb oillanatai, ez nem normális.


Úgyjogy az lesz, hogy találtam egy távoli munkahelyet, ahhol biztosítanak szállást, mert nekem nincs pénzem rá.... Ha addig nem ölöm meg magamat, mert az is megfordult párszor a fejemben.



Szóval így állunk. Addig titkolom, mert megakadályoznák, vagy hazarángat.


Ti mit csinálnátok? Teljesen komoly, nem túlzom el, ez a kérdés kiírása óta történt...

2019. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Irány a kórház, látlelet, aztán rendőrség. Szomszédok tanúnak. Apádat el kell paterolni a háztól. Ha te nem leszel ott, gondolod hogy anyádat nem fogja bántani? Neked semmi okod menekülni. Persze nem szívesen teszi utcára az apját az ember, de ő már nem fog változni az ő korában.
2019. okt. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Én hiszek neked és egy idióta az, aki nem! Szánalmas, hogy vannak olyanok, akiknek az okoz örömet, hogy belerúgnak abba, aki segítséget kér.

Sajnos hasonló történt velem is, az alkohol miatt ment tönkre a családom!

Hogy őszinte legyek, csodálom, hogy eddig bírtad, hihetetlen erőd van! De túl sokáig tűrtél, már régen el kellett volna menned, kollégium (nem tanulóknak is adnak helyet, ha van üresedés), szociális lakás, vagy egy szoba bérlése, de jó ez is, ha a munkahelyhez jár szállás. Csak menekülj innen, mert tönkretesznek, már most ráment az életed! Hagyj hátra mindent, ez az ember nem érdemel érzéseket! Anyád pedig a másik, aki ezt hagyja, eltűri, ennyire tiszteli magát, meg hogy a gyereket a szeme láttára majd agyonverik, ez nem anya!!! Nagyon sajnállak és reménykedem, hogy jóra fordul az életed!

2019. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!