Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek is legalizálni...

Szerintetek is legalizálni kellene az eutanáziát?

Figyelt kérdés

Ha egy felnőttnek van joga gyereket csinálni.

Akit úgye nem tud megkérdezni h mit akkar csak belekényszeritik...

Akkor az illetőnek is joga lehetne 18. életéve után megtagadni az életet humánusan ha az nem felel meg a kivánalmaknak az élete.

Szerintem így lenne igazságos. A mostani társadalom szadista szerintem....



2019. okt. 17. 17:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ha lett volna cián kapszulát vagy egyéb humánus megoldás kéznél már megtettem volna semmi nem köt ide mindennel csak a gond van... S ez szenvedés sell jár... Maga az élet a gond szörnyű kínokat lehet megélni mentálisan.. Ami ráadásul olyan felesleges dolgokból adódik.. Találtam alternatívát aza tiszta nitrogén.. Humánus :)
2019. okt. 17. 18:06
 12/24 anonim ***** válasza:
61%
Az élet nem jog, és nem kötelesség. Tehát nagy hülyesség azt gondolni hogy egy embert beteszünk egy pszichiátriai kórházba,felállítunk neki egy diagnózist, és kiválasztani neki a megfelelő gyógyszert. Amitől csak még rosszabbul lesz. Én támogatnám az eutanáziát. Több értelme van mint szenvedni hagyni egy embert. Akarata ellenére nem tarthatjuk életben. Ennyi. És ez nem társadalmi elvárás hanem így van.
2019. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%
8, Lehet még nem vagyok azon a szinten, hogy megértsem, de szerintem, ha már valaki eutanázián gondolkodik, ott igenis komoly gondok lehetnek, amire más megoldás már nincs.
2019. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
51%

Egyebkent meg az eleteden senki nem tud valtoztatni csak is te.

Ha nem teszel le semmit az asztalra akkor nem kapsz semmi jot.

2019. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%
13-as, a kérdező nincs tisztában az eutanázia fogalmával. Bárki lehet öngyilkos, senki nem tiltja, ehhez nem kell engedély. De az eutanázia egy orvosok által felügyelt öngyilkosság, ami csúnya szóval úgy működik, mint a bíróság vagy bizottság. Eléjük terjeszted a kérésedet, indokokkal. És ha elfogadják megkapod a morfiumadagodat felügyelet mellett. De egy ilyen "bizottságnak" a mai szar élet, az elhagyott a pasim, a nincs pénzem, utálnak a szüleim-féle indokok biztosan elutasításra kerülnek. Ezekbe csak úgy nem hal bele senki. De ha valaki mondjuk rákos, az egész teste áttétes, max. fél évet jósolnak neki, nem akar 40 kemoterápiát, sugárkezelést, hisz úgyis meghal, lemond az orvosi "segítségről", na ez indok. Ezt kéne felfogni.
2019. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nyilván feltételes mód, hogy így működik, mint egy bíróság, hiszen nem legális, de ha az lenne, így lenne. Tényleg nézzétek meg a filmet. Érdekes.
2019. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%
a lobotómiát is és mégboldogabb világ lenne
2019. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
51%
19, meg fogom nézni, köszi
2019. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Az öngyilkosság miért nem opció?
2019. okt. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Opció az is
2019. okt. 18. 06:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!