Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek is legalizálni...

Szerintetek is legalizálni kellene az eutanáziát?

Figyelt kérdés

Ha egy felnőttnek van joga gyereket csinálni.

Akit úgye nem tud megkérdezni h mit akkar csak belekényszeritik...

Akkor az illetőnek is joga lehetne 18. életéve után megtagadni az életet humánusan ha az nem felel meg a kivánalmaknak az élete.

Szerintem így lenne igazságos. A mostani társadalom szadista szerintem....



2019. okt. 17. 17:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
19%

En is tamogatnam az eutanaziat. Aki tenyleg szenvedett mar, de ugy extrem szinten, annal ez nem is kerdes.

Akik meg a hiszti szoval dobaloznak es a semmibol szurik le, hogy akar a kerdezonek, akar a tobbi ongyilkos hajlamunak nincs semmi baja, azoknak csak gratulalni tudok. Napi ugatasuk megvolt.

2019. okt. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
És aki gondnokság alatt van, annak a gondnoka dönthetne az életéről?
2019. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kedves 21-es, én igazán szenvedtem, és akartam a halált, de végül túléltem, és nagyjából rendbe jött az életem. Jó munkám van, kedves csapattársakkal. Kijövök a fizetésemből.
2019. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem feltétlenül, mindenkèppen legalizálni kellene. Ha egy kutyának van joga halálos betegsèg esetén a legkevesebb szenvedéssel meghalni, akkor az embereknek is legyen már. Ilyen 1000 éves mesekönyvre, vallásra meg ilyen fszságokra hivatkozva nem kellene szenvedtetni értelmetlenül embereket.
2019. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!