Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme van az életnek?

Mi értelme van az életnek?

Figyelt kérdés

Itthon ülök már 19 éves korom óta. Most vagyok 26 éves. Érettségi után elvesztem. Egyetem nehéz volt szakmát nem volt lehetőségem elvégezni. Persze voltak alkalmi munkák de mai napig nincs fix hosszútávú munkahelyem. Ezáltal nincsenek barátaim se barátnőm évek óta nem beszélgetek senkivel az életem alvással telik vagy netezéssel amit már nagyon nem bírok. Ettől alakult ki a depresszióm 21 évesen. Nincs már erőm semmihez nincs életkedvem nem tudom hogy mi értelme van élnem mivel nincsenek szeretteim nincs olyan akinek hiányoznék vagy nekem hiányozna. Nincs munkám nincs karrier illetve nincs életcélom sem. Bő 1 hónap múlva leszek 27 éves de nem szeretném megvárni.

26/f


2019. okt. 19. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem volt lehetőséged szakmát szerezni? Szerezz most! Rengeteg OKJ tanfolyam van - még - amivel rövid időn belül szakmát szerzel, elmész dolgozni fix helyre és mindjárt más színben fogod látni a világot. Elfoglalod magad, új barátokra, ismerősökre tehetsz szert, lesz miért felkelned, élned. Ha csak otthon ülsz és elmélkedsz, búslakodsz, semmi nem fog változni. Rajtad áll! Ne add fel!
2019. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előtted az egész élet :) állj fel az önsajnálatból,tegyél magadért MOST! Tanulj, tanfolyam, bármi. Utána jó munkahely,még jön az életkedved,és lesz barátnőd is! Rajtad áll a dolog. Ezen csak TE tudsz változtatni. Akard. Kivel élsz? Szüleiddel?
2019. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esti tagozatos okjn nagyon nem velem egykorúak járnak sajnos jár oda akinek 22 éves gyereke van. Tehát nagy a korkülönbség ezért ott nem lehet haverkodni. Aztán heti 2-szer van csak oktatás akkor is 4 órában nagyon kevés gyakorlattal esély sincsen megtanulni a szakmát. Többször kértem amikor jártam okjra 2015-ben is akkor voltam 22 éves hogy szeretnék járni normális nappali tagozatra ahol mégis velem egykorúak vannak többnyire és magasabb az óraszám de nem járhattam azért mert évenként módosították szinte a korhatárt elöszőr volt 23 év aztán 21 most meg 25 jövőre meg megszüntetik az okj képzéseket. Minden évben változtatják. Ezért nem volt lehetőségem mai napig.
2019. okt. 19. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tudnád nekem milyen életem van, biztos örülnél h neked csak ennyi bajod van.Sikerül javítanod az életeden! Én szeretlek, ha ez vígasztal! :-)
2019. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: válassz pl. vendéglátós képzést. Bártender, barista, somelier stb. Ott tuti, hogy inkább fiatalokkal fogsz összefutni. A majdani munkahelyeden szintén. Pörgős életed lehet.
2019. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már mindegy emberek közé nem merek menni. Nem sokáig fogok már így élni úgy érzem. :(
2019. okt. 19. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!