Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet ezt kibírni?

Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Egy nagyon értelmes okos ember vagyok, de ezen kívül sajnos több pozitívumot nem tudok magamról mondani.


Nevelőotthonban nőttem fel és az a kisebbség voltam aki nem cigizet nem beszélt vissza , ha rossz volt elverték a nevelől ( jogosan ).


Sajnos nimcsenek barátaim valahogy úgy hozta a sors hogy meg nem mondaná rólam az ember de nincs barátom , se haverom 31 évesen.


Sose járok discoba se bulizni nem.iszok , nem dohányzok.


De kb ennyit rólam.



Ami viszont nagyon darabokra szed hogy.


Barátnőm elhagyott, a 6 hónapos kisfiunkkal együtt akit magával vitt.


Munkahelyemről kirugtak


Albérletből is mennem kellet akár én fizettem , a volt párom nevén volt.


Fizikai munkát végzek és 2 éve sérvem van de ha megműtetem magam akkor min 1 hónapig feküdnöm kell, albérletet meg fizetni kell

.



Szó szerint romokban vagyok mentálisan.


Nevelőotthon miatt a család nekem a legfontosabb , ha nekem nem.adatott meg akkor a fiamnak nagyon jót szerettem volna.


Sajnos barátnőm a teherbeesés után már nem nagyon akart velem lenni és ez nyilt titok volt hogy anya akart lenni erre kellettem.



Most kb mindent elveszítettem egyszerre ( dominohatás)


Sosem gondolkodtam "azon" a dolgon de most egy picit megfordult a fejemben

..... de lehet hogy gyáva lennék hozzá hogy megtegyem



2019. okt. 22. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed, ha nem, másnak is vannak problémái. Hasonlók, sőt még súlyosabbak is. Írd össze a problémákat ( ne ide), és melléjük, hogy mik lehetnek a megoldások. Aztán pedig kezdd el csinálni azokat a dolgokat, amik a megoldás mellé vannak írva. Ez így közhelyes, de egy sztár pszichológus is ezt mondaná 50 ezerért.
2019. okt. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért ment el a barátnőd? Azért a gyereked látogatod?

Lelkileg össze kellene magad szedni, és aztán mindent meg tudsz oldani.

2019. okt. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, még az írásképedből is lerí, hogy nem csak fizikai munkára vagy alkalmas.

Most nagyon lent vagy, ezért nincs önbizalmad sem. Ezt vedd a listád elejére, mert jelenleg saját magad korlátozod.


Értelmes okos ember vagy, ezt még te is így látod.

2019. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!