Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagy lelkesedés után zutty a...

Nagy lelkesedés után zutty a depibe? Mi ez?

Figyelt kérdés
Már kezelnek kényszerbetegséggel és depresszióval, és jól is vagyok teljesen, leszámítva azt az egy dolgot, hogy ha olyan dolgot csinálok, ami feldob (pl. zeneírás, énekkari próbák, novellaírás stb.), akkor utána nagyot zuhanok, ha vége van. Vége a próbának, olyan rossz kedvem lesz, hogy hihetetlen. Vagy nemrég írtam egy kis kórusművet, nagyon lelkesen dolgoztam rajta, de amikor végül befejeztem, rám tört a nagy ürességérzés, és legszívesebben csak sírtam volna a sarokban. Más is van így ezzel? Összefügghet a betegségemmel, vagy ez egy természetes dolog?

2019. okt. 26. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nevezik bipoláris elmebetegségnek, ha nagy kedélyállapot változással jár.
2019. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan hogy "bipoláris elmebetegség" bipoláris depressziónak hívják és nem számít elmebetegségnek.
2019. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ajjaj, ez a baj, hogy én is pont a bipoláris depressziótól tartok...
2019. okt. 26. 20:12
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem bipoláris depresszió. Az írás meg a próba elvonja a figyelmedet és csinálsz valamit. Tűzz ki célokat, legyél aktív. Edzél, fussál, látogass meg valakit, nézz meg egy filmet vagy sorozatot, takaríts stb.
2019. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
4.Szerintem ezt meg majd egy orvos dönti el és nem Józsika a panelből.
2019. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, ha azután tör rád a depresszió, miután befejeztél valamit, és nem alkotás közben.
2019. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4 mert te orvos vagy a #2 kommentelésedből kiindulva Béla a mamahotelból
2019. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kijavítottam egy fogalomzavart te meg csuklóból "diagnosztizálztad" a kérdezőt.
2019. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek már itt a kérdésem alatt! --'

Megkérdeztem erről a dokimat, és ez még nem jelent bipoláris zavart.

2019. nov. 1. 10:19
 10/11 anonim ***** válasza:
2019. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!