Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amit álmodok az nem válik...

Amit álmodok az nem válik valósággá ugye?

Figyelt kérdés

Azt hiszem nem. De valami miatt félek tőle hogy nincs igazam. Ijesztő légyszi ne nézzetek hülyének. Muszáj lenne tudom hogy igazam van e.

Nem tudnak kijönni az álmok az álomból. Most meg ébren vagyok.

Ugye?


2019. okt. 28. 06:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudnak kijönni, mint ahogy a horrorfilmből sem.

Igen, valószínűleg ébren voltál, amikor ezt írtad, én biztos nem tudnék alvajárás közben kérdést kiírni.

2019. okt. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szörnyű dolgokat csináltam álmomban :(
2019. okt. 28. 06:12
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha 9-kor szoktam bevenni a nyugtatót szorongásra akkor 3orával előbb bevenni nem gáz ugye?
2019. okt. 28. 06:13
 4/13 A kérdező kommentje:

Az álom nem valóság, ugye?

Ezt nem tudom leirni azt hiszem nem de félek csak én hiszem igy

2019. okt. 28. 06:17
 5/13 anonymousreview60 ***** válasza:

Hívd fel a terapeutádat!

Ha pegazussal repültél álmodban, az nem lesz a valóságban. Ha Freddyt láttad, ős sem lesz itt. Ha álmodban te henteltél le embereket ÉS skizofrén/hasonló vagy, akkor sem valószínű gyógyszer mellett. De azért az utóbbi esetben lépj kapcsolatba a terapeutáddal, hogy mit javasol! Kerüld az álmodbeli helyet, ha van hasonló a valóságban (nem a hentelés elkerülése miatt, hanem a szorongás elkerülése miatt)!

2019. okt. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Felhívtam öket az orvos 7-töl lesz bent de mondta hogy fél nyolc elött visszahívnak.
2019. okt. 28. 06:50
 7/13 A kérdező kommentje:
Börtönbe fogok kerülni?
2019. okt. 28. 06:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ez nem kamukérdés, gyorsan keresd fel a zárt osztályt!
2019. okt. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés. OCD-s vagyok elvileg.

Nem értem miért vagytok ilyenek velem.

Beszéltem az orvosommal sikerült megnyugtatnia, hogy nincs semmi baj. Jövő héten kell is hozzá mennem, lehet átállitják a gyógyszereket.

Mára meg szabadnapot vettem ki a tanácsára.

2019. okt. 28. 08:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Nem fog valóra válni egyik álmod sem! Az Ocd miatt gondolod ezt. A betegséged mondatja ezt veled. Ezek nem a Te szánt szándékos gondolataid, oké?
2019. okt. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!