Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha öngyilkos...

Mit tegyek, ha öngyilkos akarok lenni?

Figyelt kérdés
Elegem lett. Egyedül érzem magam. Az az ember aki a lefontosabb volt számomra elköltözött. Senkivel nem tudom megbeszélni az érzéseimet. Minden pillanatban félek, ha valaki hozzám ér összerezzenek. A családommal nem merek kommunikálni, félek, hogy kinevetnek, nem vesznek komolyan. Kitől kérjek segítséget? Mit csináljak? Lehet, hogy már tényleg mindegy?

2019. nov. 2. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan menj orvoshoz!
2019. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Keress fel pszihiátert.

Addig is nézz körül ezen az oldalon:

[link]

2019. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szépen fogod magad és elmész egy pszichológushoz.

Az sem ártana ha szépen erőt vennél magadon és a komfortzónádból ki lépnél .

Merj ismerkedni!Menj el moziba,színházba,sétálni(ha az idő engedi).


Tudom milyen ebben a cipőben járni.sőt szerintem én ezerszer rosszabb helyzetben vagyok,de nem adtam fel,pedig én elég sok mindent elvesztettem.

Szóval fel a fejjel és merj segítséget kérni!

2019. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elsőként hívd fel valamelyik lelki-segély szolgálatot. Aztán keress rá, hol van nálatok mentálhigiénés gondozó és kérj időpontot pszichológushoz.
2019. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16 évesen hogy tehetek bármit is ezek közül. Szülő nélkül még időpontot sem kérhetek sehova. Ha felhívom valamelyik lelki-segély szolgálatot, azt hiszik, hogy csak egy bolond gyerek hülyéskedik.
2019. nov. 2. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsőként hívd fel valamelyik lelki-segély szolgálatot. Aztán keress rá, hol van nálatok mentálhigiénés gondozó és kérj időpontot pszichológushoz.
2019. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, kétszer küldtem el.

A lelki segélyt nyugodtan felhívhatod, van külön tiniknek is.

[link]


[link]

2019. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!