Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mondják azt, hogy egy...

Miért mondják azt, hogy egy függőnek az egyedüllét rossz társaság?

Figyelt kérdés

Én elköltöztem egy hónapja egy kis faluba és nagyon egyedül érzem magam.

Jelenleg álláskereső vagyok,mivel nem régen jöttem ki a rehabról ahol sikerült megszabadulnom a frontin-tól.

Itthon van egy üveggel és néha szoktam bevenni mert ideges vagyok a jövőm miatt de tudom nem a frontin a megoldás,mit tanácsoltok?

Itthon újra rá fogok szokni a gyógyszerre?

Mit kéne tennem?


2019. nov. 3. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Járni kellene a faluban, beszélgetni az emberekkel.

Ez elég nehéz, mivel most már nincs kellemes idő. Aki nem dolgozik, az otthon a szobájában ül.

Bírd ki a gyógyszer nélkül.

2019. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszabb kombináció: függőség + egyedüllét + munkanélküliség. Gyakorlatilag "felhívás keringőre", hiszen azt csinálsz, amit akarsz, nem látja senki. Tapasztalatból írom, minél gyorsabban próbálj meg társaságot és valami munkát keresni, ezek nélkül ugyanis rövid időn belül el leszel veszve.
2019. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!