Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi értelme van élni?

Szerintetek mi értelme van élni?

Figyelt kérdés

Semmiben nem vagyok jó semmihez nem értek szinte és ezáltal mai napig nem tudom eldönteni hogy milyen pályára menjek. Nemsokára 27 éves leszek tehát nagyon elteltek az éveim. Csak egy érettségim van az meg semmire nem jó így tehát munkanélküli is vagyok ami meg depresszióhóz vezetett. Nem tudom hogy mit lehetne csinálni felkerestem pszichológust is meg pályaválasztási tanácsadót is de senki nem tudott segíteni. Mivel évek óta depressziós vagyok így mégnehezebb. Kiskoromban soha nem írattak be engem sportolni vagy valamilyen szabadidős tevékenységre ha ez meglett volna akkor kialakult volna készség és önbizalom is. Sajnos barátaim sincsenek meg barátnőm sem volt soha se beszélgetőtársaim de ezt már megszoktam. Nem tudom hogy mit csináljak mert a depreszsió halálhoz vezet és egyre jobban kezdek gynegébb lenni és a végén már nem fogom bírni és öngyilkos leszek. Sajnos most azt érzem hogy újra kéne születni mert minden kiskorban alakul ki még aki azt mondja hogy nem akkor is. Kiskorban az ember sokkal tanulékonyabb és ha akkor nem fejlődik a személyiség felnőttkorra akkor már nem is fog. Nem tudom hogy mit csináljak.

27/F


2019. nov. 3. 21:22
 1/8 anonim válasza:
Kezdj el a mekiben dolgozni. Lesz pénzed tehát házad is. Önáló leszel ezáltal boldog, hogy nem függsz senkitől. Marad +pénzed amit bármire elkölthetsz.
2019. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Emberek közé nem merek menni nem hogy egy gyorsétteremben dolgozni. Ez olyan mint amikor egy embert bedobsz a mélyvízbe és nem tud úszni aztán megfullad. Sajnos én nem tudok ilyen munkahelyekre elmenni dolgozni.
2019. nov. 3. 21:29
 3/8 anonim válasza:
Miért nem mersz emberek mellé menni dolgozni?
2019. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%

Szerintem sajnáld magad tovább.

Sokunkat nem irattak be sportolni, de azért a suliban van sportolási lehetőség,meg sulin kívül is lehet haverokkal nyaranta focizni,túrázni stb.

Ki kell jönni a buborékból meg az önsajnálatból, és lehet jelentkezni még ingyenes okj tanfolyamokra is,vagy ha teheted fizetösre is.

Kvázi lehet tanulni, de így nehéz lesz

2019. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg így van, akkor először százalékoltasd le magad, majd végezz egyedüli munkát, sok ilyen van.
2019. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Probalj meg keresni vmi otthoni munkat, es sullyedj tovabb a kis buborekodba.
2019. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha egy embert a mélyvizbe dobsz attól még nem fullad meg mert megtanul úszni vagy fent marad a vízen egy ideig. De van olyan aki csak nézi ahogy süllyed egyre lejjebb és csak a levegőjét fújja ki.
2019. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szociàlis fóbiáddal és a szorongásoddal kell kezdeni valamit gyorsan, akár gyógyszert bevetni.

Ez után el kell menned dolgozni az első helyre ahova felvesznek, ekkor lesz pénzed képezni magad ès munkát váltani.

Mit mondott a pályaválasztàsi tanácsadó, milyen teszteket csináktatok?

2019. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!