Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyáltalán van értelme tovább...

Egyáltalán van értelme tovább Ripedont szedni?

Figyelt kérdés
Több hónapja szenvedek. Mindenféle természetes gyógymódot kipróbáltam és nem használt. Kivizsgáltattam magam pl:vérvétel,vízelet,cukor,pajzsmirigy stb az eredmény egészséges vagyok. Végül képtelen voltam elmenni pszichiáterhez. Sokáig tartó beszélgetés után, kiírta nekem Frontin meg Ripedont 1mg. Ripedon 1mg semmi nem használt, ezért felemelte 2mg-ra. Ripedon 2mg-nál sokat javult az állapotom. Több hétre tünetmentes voltam. Több hónappal később, megint romlott az állapotom. Így meg 2mg-ról felemelte 3mg-ra. Ripedon 3mg-nál nem sokat, de valamennyit javult az állapotom. De véglegesen mentális problémámat nem szüntette meg. Ma délután voltam az orvosnál. Elmondtam a problémámat. Akkor azt mondta az orvost: akkor Ripedont 3mg-ot felemeli 4mg-ra. Akkor abban percekben, azt mondtam: nem kell 4mg majd következő időpontba ami januárban lesz, akkor meg beszéljük gyógyszert emelést. Nem tudom most mit csináljak. Nem akarok tovább szenvedni. Nem tudom Ripedonból 3mg helyett 4mg szednék. Akkor tovább fog javulni az állapotom és végleg tünetmentes leszek vagy megint romlani fog az állapotom. Habár Ripedon szedésével, sokat javult az állapotom. Szerintetek van értelme tovább szedni az Ripedont? Ha igen, akkor szerintetek fogadjam el az orvos tanácsát és szedjem az erősebbet, hátha tovább fog javulni az állapotom? Mit tegyek? Olyan tanácstalan vagyok? Meg akarok gyógyulni!

2019. nov. 6. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
20 év múlva felemeli 67mg-ra. Ez egy idióta 😂
2019. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp kérj másodvéleményt. Jelentkezz be egy másik pszichiáterhez is. Mondd el neki, hogy ez a gondod, és hogy az elözö pszichiáter emelését feleslegesnek vagy túlzónak érezted.


Meg fog érteni. Gyakori, hogy bizalmatlanság miatt pszichiátert vált valaki, de fontos hogy a következőt tájékoztasd, miért váltottál és legyél vele öszinte.

2019. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Van értelme igen
2019. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedd az emelt adagot ha attól jobban vagy. Ha a maximumot szeded és úgy se jó akkor valószínűleg gyógyszerváltás lesz belőle.
2019. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nincs értelme. Mint ahogyan látod is azt. Sosem fogsz meggyógyulni semmilyen adagtól.
2019. nov. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mik a tüneteid?
2019. nov. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakorvoshoz menj
2019. nov. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!