Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek nagyon cikis 40...

Szerintetek nagyon cikis 40 èvesen újra a szülőkkel èlni?

Figyelt kérdés
Laktam 10 èvig külön,csak egyèb okok miatt arra kènyszerültem,hogy ismèt szülőkkel èlek a beteg lányommal,ès szüksèg van a segítsègükre.Dolgozok,ès beszállok a kajába,ès rezsibe.Törekszem arra,hogy újra külön menjek,de az nem intèződik el csettintèsre egyèb nehèzsègek miatt.Szerintdtek minden esetben önállótlan,aki a szüleivel èl?

2019. nov. 12. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
régen az volt a normális ha több generáció élt egy háztartásban.. ez csak a mai nagy "elvárás" hogy ahogy lehet költözz el otthonról.. vannak olyan élethelyzetek mikor ezt nem tudja megtenni az ember.. nincs ebben semmi rossz.. :)
2019. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

kit érdekel, hogy mit gondolnak mások?

én annak örülnék a legjobban, ha az egész családommal együtt élhetnénk egy nagy házban

2019. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már ez gáz? Elvégre ezért család a család, hogy segítsen , az meg hogy a másik mit gondol..
2019. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gáz, és egyébként is örülj neki, hogy még tudnak segíteni neked. Írod beteg a lányod. Egyedül mit tudnál csinálni,otthon maradnál vele? Gondolom ezt nem teheted meg. Nagyon jó, hogy élnek a szüleid. Használd ki ezt a szerencsés helyzetet!
2019. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

#1-essel egyetértek, mert ez ma ilyen jó kötözködés, hogy hát te még mindig a szüleiddel laksz.

Semmi rossz nincs benne, legalább van összetartás.

Akik ezt ellenzik, azoknak vagy a szülők tolják alá a lakást vagy fogalma sincs arról hogy lehet megvalósítani egy különélést, főleg gyerekkel.

2019. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miután elköltözött a volt èlettársam,utána 3,5 èvig laktam a házban a betegebbik lányommal egy idegen faluban rokonoktól,családtól távol.Közmunkára tudtam menni,mert ott tudtam megoldani a gyerek hurcolását.Apuèknak ki kellett egèszíteni a fizumat minden hónapban 30 ezer forinttal,majd nagyon magányos is lettem mert párt sem találtam.Majd sok barát arra biztatott költözzek a szüleimhez a városomba.Lett új párom is barátokkal,meg munkahelyem
2019. nov. 17. 13:38
 7/9 anonim válasza:
100%

A szomszédunkban is így van, hogy együttélnek a szüleikkel és szerintem nem ciki. Hogy ha ez így jobb neked akkor nem ciki. #1-esnek igaza van.

Tudom, hogy régi a kérdés, de azért válaszoltam.

2020. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne magyarázkodnod. Ha valaki el sem költözik és eltartják az ciki. De ez egy ilyen élethelyzet logikus hogy ezt választottad mindenkinek jobb így. Viszont kihasználnám azt a lehetőséget és tanulnék mellette valamit hogy ne kellejen közmunkából élni mert az alig fizet. És ha egyszer nem tudnak segíteni a stülők jobb esélyekkel indulj. Semmi ciki nincs ebben. Jó döntés volt.
2020. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a ciki, hogy 40 évesen egy beteg gyerekkel azon filózol, hogy mi ciki meg mi nem.
2020. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!