Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérem szépen olvassa el?!...

Kérem szépen olvassa el?! (mentralis/fizikai probléma)

Figyelt kérdés
Már egy ,1 és fél hete töltöm ugy a minden napjaim hogy fáradt vagyok és nem tudok semmoire és senkire se figyelni az izületeim fájnak föleg a lábamban és impoten is vagyok. többeket kérdeztem ,akinek meg emlitettem hogy több mint 4 honapja vagyok egy párkapcsolatban és azt mondtak lehet az miatt de nem hiszem mert akkor nem az egyik naprol a másikra alakult volna ki(régebben se voltam valami energia bomba de most ugy érzem hogy végem)Köszönöm hogy el olvastad és ha van valami ötleted hogy mi okozhatja akkor szivesen várom.

2019. nov. 13. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vitamin és ásványianyag hiány.
2019. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kb 20 dolgot tudnék felsorolni fejből, ami ezeket okozhatja, pedig nem is vagyok orvos. Szorongás, depresszió, gyulladás a szervezetben, alacsony vérnyomás, vashiány, vitamin hiány, kezdődő köszvény, enyhe szívelégtelenség, érszűkület (általános, vagy nyaki, esetleg koronária).

Soroljam még? Javaslatom: labor, belgyógyászati vizsgálat, kiszűrni amit lehet. Ha semmit fizikait nem találnak, akkor depresszió.

2019. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!