Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen megbolondultam?

Teljesen megbolondultam?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött,hogy beteget jelentettem a munkahelyemen ami igaz is volt de orvoshoz nem mentem.Szorongok,itthon vagyok és betegnek képzelem magam,olyanokat képzelek,hogy agyvérzést kapok elájulok nem merek sehová elmenni egyedül még kísérettel sem de ezt is biztos csak képzelem mert eddig semmi bajom nem volt a világon csak mióta betegnek éreztem magam ez így berögzült nálam.Mit tegyek? 22L
2019. nov. 19. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Akkor nem tudnál róla. Unod a munkádat, kicsit behisztiztél, és most kéne valaki, aki ezt alátámasztja. Egyszerűbb az észinte út: menj be dolgozni, kicsit kapd össze magad, és ha tényleg baj van, akkor menj orvoshoz.


És keress másik munkát! Minél előbb!

2019. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Pánikbetegnek tűnsz nekem, bár laikus vagyok. Életmódváltás, és/vagy múltbéli traumák szakember segítségével való feltárása és feldolgozás szerintem segít. Itt egy kis betekintés, ha pedig mélyebbre mennél, már tudod, honnan indulj.


[link]

2019. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy. Pszichologushoz erdemes fordulni.
2019. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem bolondultál meg. Valószínűleg kimerültél idegileg, a szorongás valódi, a magadat figyelgetés pedig ettől van, és fokozza is a szorongást. Pihenj pár napot, és ha nem múlik el, akkor orvos.
2019. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!