Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tesztek ha el vagytok...

Mit tesztek ha el vagytok nagyon keseredve?

Figyelt kérdés

Csak bánatos vagyok egyszerűen. Mert érzem hogy nem azt kapom amit érdemelnék. Ha meg nem érdemlek semmi jót, akkor minek erőltessem a nyamvadt életemet? Csak azok válaszoljanak, akik értik ezt. Akik itt élik ki a rosszindulatukat, és beszólogatnak, hogy még jobban lehúzzák az embert, ne írogassanak nekem a kérdésem alá!

Nem tudom követni én sem az érzéseimet. Csak azt tudom hogy elegem van, és dühös vagyok. Öngyilkosságon gondolkodok megint, akkor is ha tudom hogy nincs sok értelme. Akkor is ha tudom, hogy mennyire rossz döntés. Erre vágyom, úgysem lesz soha jó már, annyira fáradt vagyok.



2019. nov. 20. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt van egy pár ilyen ember akinek kijutott a sok rossz"" az életben..


Remélem egy kis reményt ad, ha picit hosszú is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2019. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a jó link, csak lemaradt a link vége:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2019. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a halàlon gondolkozom,hogy milyen keserves lesz.
2019. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ilyenkor sírok, sírok és sírok. Attól jobb. De már ez sem segít, én is elfáradtam, most ott tartok h minden nap eszembe jut h végzek magammal.
2020. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!