Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon aluszékony vagyok....

Nagyon aluszékony vagyok. Napi 13-14 órákat alszok. Lehet a gyógyszerektől vagy a depressziómtól van inkább? (Rivotrilt 0,5 mg-ot,15 mg olanzapinet szedek, meg még rexetint 20mg ot) Ezek közül melyik lehet ilyen álmositó?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 10:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
9%
Ezeket szép lassan el kéne hagyni és helyette sportolni meg vitamint szedni és egészségesen táplálkozni. Talán tavaszra sikerül felébredned ha most elkezded. Hajrá!
2019. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
A döntés a te kezedben van. Gondolom elmúltál 18. Azért van a betegtájekoztató, hogy elolvasd és dönts vállalod e a kockázatokat. Nem kötelező minden xart beszedni ész nélkül amit valami kókler orvos felír. Ez a kombó szörnyen hangzik. És alszom nem alszok helyesen írva!
2019. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Miért lenne kókler?
2019. dec. 5. 12:19
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj meg helyesen írni! Ha választ akarsz tiszteld meg az olvasóidat azzal, hogy normálisan írsz. Egyébként szívesen. Legalább tanultál ma valamit az egesz napos alvás mellett.
2019. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Gyökér vagy.Az hogy te a helyesiráshoz társitod azt hogy valaki tisztel valakit az a saját téveszméd.
2019. dec. 5. 16:17
 16/32 anonim ***** válasza:

Rexetint szedtem 2,5 évig, nagyon erős álmosító hatása van, de szorongásra és depresszióra a legjobb SSRI.

Rivotril szintén a legerősebb nyugtató. Én csak frontint szedtem, annak is a normál adag felét.

Olanzapin az antipszichotikum, ami ha jól tudom szintén enyhe nyugtató hatású.


Így összegezve érthető, hogy álmos vagy.

Előttem szólókkal ellentétben én nem hagynám el az összes gyógyszert, mert okkal szeded. De ha stabilabb a kezdetekhez képest az állapotod, akkor beszélj dokiddal, hogy kicsit könnyítsetek. Magadtól SOHA!

2019. dec. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Helyesírás hosszú í. Társítod szintén. Hogy előtt vesszőt teszünk! És én vagyok a gyökér?! :D :D Egy mondatot nem vagy képes leírni normálisan. :D
2019. dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Gratulálok sikerült ujra grammar naziskodni.Amugy azóta csökkentve lett de még mindig álmos vagyok.Érdekes mert én anno csak rexetint szedtem és nem voltam tőle álmos.
2019. dec. 6. 10:47
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen kifejezés nem létezik de sebaj. Értelme semmi. De sebaj. Szerintem feküdj le az a biztos.
2019. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Hogyne létezne.
2019. dec. 6. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!