Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon aluszékony vagyok....

Nagyon aluszékony vagyok. Napi 13-14 órákat alszok. Lehet a gyógyszerektől vagy a depressziómtól van inkább? (Rivotrilt 0,5 mg-ot,15 mg olanzapinet szedek, meg még rexetint 20mg ot) Ezek közül melyik lehet ilyen álmositó?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 10:40
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Mennyi olanzapint szedsz?
2019. dec. 7. 13:19
 32/32 anonim válasza:
Nem tudom aktuális még, de esti 1x5mg-t szedtem. Anankasztikus személyiségzavarra, mániákus viselkedésre írták fel. Pár napja hagytam abba mert nem segített annyit, hogy megérje elviselni a mellékhatásokat. A kettő legrosszabb a hihetetlen álmosság, illetve bedagadt az egyik lábfejem is. Utóbbi betegtájékoztatóban 1%-os valószínűséggel van feltüntetve, de úgy látszik nem volt szerencsém. Nagyon fájt 3 napig, most már elmúlt. Még vissza kell mennem a neurológushoz és megbeszélni vele is. Nem azt mondom, hogy hagyd abba a szedését, nem hülyeségből írják fel de az én esetemben nem segített, sőt csak rosszabbul éreztem magam a mellékhatások miatt.
2019. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!