Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon aluszékony vagyok....

Nagyon aluszékony vagyok. Napi 13-14 órákat alszok. Lehet a gyógyszerektől vagy a depressziómtól van inkább? (Rivotrilt 0,5 mg-ot,15 mg olanzapinet szedek, meg még rexetint 20mg ot) Ezek közül melyik lehet ilyen álmositó?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 10:40
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Hu de megmondtad a tutit.Kemény vagy.A minusz kettes iq-dal.
2019. dec. 6. 17:56
 22/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudsz összerakni egy magyar mondatot és más IQját szidod? :D Rendesen megártottak ezek a bogyók.:D
2019. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Hát nem jobban mint neked.
2019. dec. 6. 19:50
 24/32 anonim válasza:

Kérdező, minden kérdés alatt vannak kötekedők, szard le őket. Csak ezért járnak GYK-re.


Én Olanzapint szedek, jelenleg is alig bírom nyitva tartani a szememet miatta. Szerintem főleg amiatt vagy te is álmos.

2019. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
51%
Betegtájékoztatót luxus elolvasni? Ezek nem cukorkák. Úgy eszed őket, hogy azt sem tudod mi az és milyen hatásuk van? Döbbenet.
2019. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
54%

25#


Akkor elmagyarázod a hatásmechanizmusukat nekünk, oly nagy tudósember? :D


Mi szegény halandók túl buták vagyunk a te fotelnyi szürkeállományodhoz mérve, ó urunk...


(Ha már nagyképű p* cs viselkedést tanusítasz, lássuk jobban tudod-e pl. nálam)


Helyesírásba belekötni alapban hibás érv, szerencséd hogy ebben a kategóriában vagy

2019. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy szórakozásból szedem ezeket?
2019. dec. 6. 21:38
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit összemosod a hozzászólásokat meg a hozzászólókat. De ha már felhoztad a helyesírás is csapnivaló. Nem csodálkozom ha a szövegértelmezés sem megy. Biológusként el tudnám magyarázni ezeknek a vackoknak a hatasmechanizmusát de nektek minek? Fel sem fognátok. :( Ha nem alap az, hogy kapsz egy gyógyszert elolvasod a betegtájekoztatót akkor minek a kérdés. Ha eddig nem érdekelt most miért zavar, hogy álmos vagy. Nem mindegy? "Be köll szedni mert aszt mongya az ORVOS!" Akkor egyétek. Jó étvágyat hozzá.
2019. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Hát ja ennyi a szinvonalad.A helyesirásba belekötsz aztán ennyi.De ha már ekkora tudósember vagy elmesélhetnéd hogy a pszichózisból mi mással lehet kijönni mint gyógyszerrel.
2019. dec. 7. 10:40
 30/32 A kérdező kommentje:
Elolvastam a tájékoztatót szóval ennyit a feltételezgetéseidről.
2019. dec. 7. 10:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!