Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drog okozta szorongás leküzdése?

Drog okozta szorongás leküzdése?

Figyelt kérdés

2018 áprilisában drogoztam egyszer, herbál lehetett, azóta szorongok, szedtem nyugtatókat, antidepresszánst de nem segitett egyik sem igazán, minden nap fáj a tarkóm vagyis inkább merev, feszült, a látásom olyan zavaros ha kinegyek az utcára, és furcsán érzem a testem, mintha nem én irányitanám a testem, deperszonalizáció ra gyanakodtam de szerintem nem.az mert én örülök dolgoknak meg vannak

érzéseim, pl érzékenység

Tanácstalan vagyok nagyon :/



2019. dec. 4. 10:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A rivó meg a xanax meg ezek elvonása inkább okoz olyan tüneteket amiket írtál.. Lehet Eleve volt valami zavar a háttérben, és ezt a herbálos cigi kihozta, aztán erre elkezdtél nyugtatózni (pedig lehet el múlott volna) és e benzók fenntartották, ha meg abbahagytad azóta akkor azoknak az elvonása.. vagy valami ilyesmi
2019. dec. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
mivel azóta raklapszám tolod a gyógyszert elég valószínű h azok több vizet zavarnak most
2019. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. A nyugtatók is tudnak hosszan tartó elvonási tüneteket okozni. Főleg látás zavart.

Antidepresszáns hatásának kialakulása 6-8 hét kb.

2019. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Már vagy 2 honapja nem szedek nyugtatot, nem hiszem hogy az lenne, ráadásul nem értem miért szorongok amikor semmi ok nincs amiért szorongjak, olyan érzés van a testemben mintha vissza jinne a drog hatása
2019. dec. 5. 15:04
 15/19 anonim ***** válasza:
2019. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Aha köszi, kb 50x láttam már ezt az oldalt de a lényeg hogy te most nagyon okosnak hiszed magad hogy ide másoltad
2019. dec. 6. 09:17
 17/19 anonim válasza:
100%
Szinte minntha engem irtál volna le.. Csak nem herbál, hanem spuri miatt.. Énis ugyan ebben vagyok. Azóta is szorongásom van, stb.. Szerintem is csak bemesélésről lehet szó.. Ahogy leirtad ugyan ezek voltak velem is, csak nekem még mellé erős szívdobogásom Is volt néha, egy darabig, de az már elmult. Nyugi, elfog múlni a zavartság, viszont nekem a szorongás megmaradt, pszichológushoz készülök vele..
2019. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Keress egy jó kineziológust aki a tudatalattidból kioldja a blokkot. Nekem segített.
2019. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 milan092729 válasza:
lsd-z egyet
2020. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!