Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, volt már hogy...

Pánikbetegek, volt már hogy pánikroham alatt öntudatlanul csináltatok hülyeségeket?

Figyelt kérdés

Miket?

Vagy hogy kiesett idő és nem tudtátok, hogy mit csináltatok az idő alatt?

:((((



2019. dec. 10. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem sosem lettem tőle öntudatlan. Nem is okoz ilyet. Kevered az ittas vagy bedrogozott állapottal. Nem összehasonlítható a kettő.
2019. dec. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem,sosem voltam öntudatlan a pánikroham nem okoz ilyet.
2019. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nemigen. A pánikroham alatt nem csinálsz öntudatlan hülyeséget, hanem csak símán túlélsz. Inkább megmerevedsz és összehúzod magad, és várod a Világ végét, sem, hogy öntudatlan marhaságokat csinálj.


De igenm előfordulhat, hogy a pánikroham olyan fokú menekülési ingert vagy ösztönt tép fel benned, hogy emiatt teszel "öntudatlan marhaságokat", de az ritka. Az nem síma pánikroham alatt van, ahhoz más is kell.

2019. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A pánikbetegség, pánikroham nem okoz ilyet.
2019. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem pedig ilyen volt már többször is, és nem iszom, nem drogozom. Akkor ez mi lehet? :((

Öntudatlan hülyeségek alatt nem olyan nagy dolgokat értek, hanem pl szétpakoltam a lakásban és nem emlékeztem az egészre. Ha ez nem pánik, akkor mi lehet?

2019. dec. 10. 10:29
 6/14 A kérdező kommentje:

A tünetek között írja ezt is:

"rettegés az irányítás elvesztésétől, hogy az egyén valami ostobaságot tesz, megőrül"

De azt nem, hogy "csak" retteg tőle, vagy előfordulhat, hogy ostobaságot is tesz.

2019. dec. 10. 10:31
 7/14 A kérdező kommentje:
Ennyi, az idióta, rosszindulatú válaszokat úgyis törlik.
2019. dec. 10. 10:35
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Kőkemény pánikbeteg voltam. Amiről írsz, az nem pánikbetegség. Mindvégig tudatában vagy a rohamnak. Nincs olyan, hogy öntudatlan lesz valaki. Nem kapsz levegőt, zihálsz, a szíved kiugrik a helyéről, halálfélelmed van, mert nem tudod eldönteni, a sokadik pánik után sem, hogy ez most tényleg fuldoklás, tényleg a a szíved-e, ezért annyira ijesztő. Enni-inni kell. Egyébként a pulzus valóban az egekbe szökik, egy erős roham után úgy érzed magad, mint akit agyonvertek, annyira legyengít órákra.

Tudatkiesés nincs, öntudatlan tevékenykedés sincs, csak a "mindjártmeghalok"-érzés. Tarthat 2-3 perctől kezdve akár 20 percig is. Nem kívánom senkinek.

Nem tudom, nálad mi lehet a gond, az valami más. Muszáj lesz kivizsgáltatni.

Ha ennyien írjuk, hogy ez nem pánikroham, akkor talán most már elhiszed!

2019. dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Akkor ez mi lehet?"

Nem tudjuk, nem vagyunk orvosok.

2019. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezekben nincs rosszindulatú válasz! Nyilván még nem voltál pszichiáternél, talán el kellene menni.
2019. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!