Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegség lenne?

AbysmalChaos kérdése:

Mentális betegség lenne?

Figyelt kérdés

Járok rendszeresen pszichológushoz, pszichiáterhez, pánikbeteg vagyok frontint szedek.

Na de a lényeg: néha rám jön a pánikroham viszont nagyon zavarodott vagyok elkezdek hallucinálni és sokkal rosszabb érzés mint a halálfélelem, leírhatatlanul sz*r.

konkrétan a sötétben alakokat látok akik figyelnek repülő legyeket, a legdurvább hogy pár másodpercre eltűnik egy tárgy vagy láthatatlanná válik, utána visszajön.

na írom az okokat amiért valószínűleg nem vagyok szkizofrén: nem hallucinálok állandóan, téveszméim sincsenek emellett tisztában vagyok hogy hallucinálok.

emellett pszichológusom is azt mondta valószínűleg nem vagyok az. nagyon félek emiatt hogy mi lehet



2019. dec. 15. 01:41
 1/5 A kérdező kommentje:
16/f
2019. dec. 15. 01:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem is mentális akkor lehet neurológiai betegség is, ezt mindenképp vizsgáltasd ki!
2019. dec. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pánik csinál ilyesmit. Eleve a pánik is mentális betegség, de ki lehet gyogyulni és/vagy magától is el tud múlni.
2019. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rám a közelmúltban várt egy műtét, amitől nagyon stresszes voltam. Én még egy vérnyomásmértéstől is rosszul tudok lenni.


Na az volt, hogy be kellett feküdni, meg bent is maradtam pár napot. Tömték belém a frontint, őszintén szólva semmit sem éreztem pozitiv hatásként, ugyanúgy tiszta ideg voltam, viszont szédültem tőle, hülyeségeket álmodtam, teljesen ki voltam tőle.


Simán lehet, hogy a gyógyszer okozza nálad is.


DE ez csak egy tipp, ez az én történetem, én nem szedek semmilyen gyógyszert egyébként, ott nyomták ezt belém, és nagyon fosul voltam tőle.

2019. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2019. dec. 15. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!