Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kilátástalan a jövőm. Mit tegyek?

Kilátástalan a jövőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Öngyilkos lennék legszívesebben, nem tudom mit kezdjek magammal. Depresszióval kezelnek... folyton aggódom és stresszelek a jövőm miatt, hogy mi lesz ha nem lesz jó munkahelyem, nem lesz barátnőm, az anyagiak miatt is aggódom, mindenért. Sosem volt még csajom. Mit tegyek? Meg akarok halni

21/F



2019. dec. 18. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem szórakozni születtünk a Földre, hanem küzdeni, tanulni, és tapasztalni. Szóval küzdjél, tanulj, és tapasztalj. Pont így voltam mint te, csak 10 évvel idősebben. Én nem az antidepresszánsoktól, nyugtatóktól gyógyultam meg, hanem attól, hogy abbahagytam a görcsölést. Vedd lazábbra a figurát, ne agyazz, csak élvezd amit lehet. Sétálj, nézelődj, olvass, nézd az embereket, keress vmi jó hobbit, szerezz kutyát, stb. Ha könnyedebben veszed az életet, akkor mosolyogni is fogsz, és ha mosolyogsz, akkor a kedves embereket is bevonzod. Nincs ebben semmi ezotéria, ez így működik.

És hadd osszam meg veled az elméletemet. 120 éven belül az összes most élő ember halott lesz, beleértve a ma született kisbabákat is. Akkor meg nem tök mindegy? El lehet tölteni ezt a kis időd búval bélelten is, meg kellemesen is. Ami problémát meg tudsz oldani, azt oldd meg. A többinek egy része majd magától megoldódik. A maradékon meg kár görcsölni, nem tudsz vele mit kezdeni, így nem is kell vele foglalkozni.

2019. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, én szakemberként mondom, h hidd el nyugodtan, amit az első írt. semmi nem fogja megváltoztatni az életed, csakis az, ha te magad átgondolod és radikálisan megváltoztatod a hozzáállásod. antidepresszáns és társai csak belevisznek egy olyan csapdába, amiből nem lesz kiút.


szóval gondold át, és rájössz h lehet másképpen is élni, lassanként szerzel egy bármilyen komolyságú bnőt is, és meglátod, sok minden változik kapásból.

2019. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Első körben: Ne szedd az antidepresszánst mert az felerősíti a depressziót és az öngyilkos hajlamot. Másodszor: Inkább sportolj vagy test edzés és messze kerüld el a pszichiátereket és a pszichológusokat. A test edzés levezeti a stresszt és megszünteti a depressziót. Nagy a valószínűsége hogy nem vagy depressziós,és a gyógyszer okozza. Hagyd el.
2019. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet picit hosszú, de remélem segítenek a válaszok benne:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..


és egy motiváló videó:

https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58

2019. dec. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pl. 26 éves voltam, amikor az első fiúval lefeküdtem, és 33, amikor az első igazi szerelem bekövetkezett.Tehát minden eljön, csak ki kell várni.
2019. dec. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nősülj meg. Az az igazi öngyilkosság.
2019. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!