Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzzem le a paranoiámat?

Hogyan győzzem le a paranoiámat?

Figyelt kérdés

19 fiú vagyok, meleg....

Megismerkedtem 1-2 jó fej sráccal és egyszerűen annyira tartok attól hogy kiderül ez az egész meleg téma hogy nem merem még nekik sem a személyes nevem elmondani hogy pl Facebookon tudjunk beszélni.... Szerintetek hogy könnyítsek magamon?



2019. dec. 19. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első a legnehezebb, a második már könnyen megy.

Én azt csináltam, hogy kiiktattam azokat a dolgokat amik legjobban zavartak. először is elmondtam a számomra legfontosabb két embernek (édesanyám és a bátyám) így ha "rosszul alakulnak a dolgok" akkor nem mástól tudják meg. Másodszorra nagyon megválogattam ki is az akit beavatok. Harmadrészt pedig végiggondoltam és helyretettem magamban azt, hogy mi is történne, ha mindenki megtudná és hogy készen állok-e vállalni, ha így történik.

Valójában rá fogsz jönni, hogy ha elmondod akkor sem történik semmi, mert még ha el is kezdi szétkürtölni akkor is elég, ha csak annyit mondasz, hogy kamu. Az ő szava lesz a tiéddel szemben. Persze nagyon fontos, hogy olyan embert avass be akiben megbízol.

2019. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
#1 Te egy zaklató vagy.
2019. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!