Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzzem meg édesanyámat...

Hogyan győzzem meg édesanyámat, hogy kezelje az idegbetegségét?

Figyelt kérdés
Édesanyám mindent túlreagál, ha rájön az 5 perc üvölt és tör-zúz maga körül. Az a típus, aki "ha nincs probléma, majd találunk", a legkisebb dolgokon is képes felhúzni magát, nincs 1 nyugodt perce. Ő maga is elismerte már, hogy idegbeteg, régebben szedett Eleniumot, illetve elküldték már pszichológushoz is (egyszer volt nála). Én (nyugtatók helyett) a probléma gyökerét szeretném megtalálni, de nem tudom, hogy győzzem meg, hogy elmenjen dokihoz. Még a sima háziorvoshoz is csak akkor ment el, amikor már menni is alig bírt az elfertőzött bogárcsípése miatt (mondván a doki régen beszólt a súlyára). Nos ezek után elég nehéz elrángatnom pszichológushoz. Tudom, hogy felnőtt ember, de mivel együttélek vele (ketten vagyunk csak, nagykorú vagyok már én is), rajtam csattan az ostor. Többször próbáltam már beszélni vele erről, de egyik fülén be-másikon ki. Mit tanácsoltok?
2019. jún. 21. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
El kell költözni. Ha ő nem akar ezen változtatni, akkor ez így marad.
2019. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!