Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-al mit kezdjek végre?

Borderline-al mit kezdjek végre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sose fogok meggyógyulni. A dührohamaim a céltalanságom és az üresség már teljesen kikészít.

1 hétig bírtam edzeni és tartani az étrendet amit kitaláltam, hogy majd rendőr leszek majd inkább katona. Ma már jelenleg semmi sem érdekel. Igazából mind egy, mert úgy se vennének fel. Bezabáltam, ellőttem 1-2 cigit és ott vagyok ahol eddig. Ha megkérnek vigyem ki a szemetet szétverem a szekrényt. Kezdek bekattanni teljesen.

Semmilyen életút nem érdekel, csak válogatom az identitásomat, világnézetemet és gondolataimat napról napra.

Hívtak egy buliba, kifizettem a jegyet mert aznap világmegváltó hangulatom volt. Már tudom hogy holnap valamilyen indokkal lemondom és a barátaim megint csalódnak bennem.

Tehát ott vagyok ahol elkezdtem. :)

Valami tipp?


A szedd össze magad, igyál több vizet és a nézd pozitívan ötletek már nem segítenek.


😂😂



2019. dec. 21. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Menj el pszichológushoz
2019. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakember, mindenképpen. Egyedül nem megy, vagy csak nagyon-nagyon lassan. Ha pontosan tudod, hogy BPD-d van, akkor gondolom már találkoztál orvossal, pszichológussal. Az általuk javasolt utat kellene folytatnod. Nem igaz, hogy sohase fogsz meggyógyulni, csak szakember segítségét kell kérned, és nem a gyk-tól várni az ötleteket.
2019. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan terapeutát keress, aki kifejezetten borderlineosokat kezel. Magadtól, meg nem megfelelő képesítésű vagy szakmai tapasztalatú orvosoktól nem tudsz túl sok segítséget remélni. Dialektikus, séma vagy kognitív viselkedésterápiát keress.


[link]


(problémához írd be a borderlinet)


Ha teheted a családodtól költözz el sürgősen.

2019. dec. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén borderline, csak én lány. Jó régóta küzdök már vele. Orvostól-orvosig jártam. Semmi nem hozott hosszabb javulást. Legalább neked még vannak barátaid. Én teljesen beszűkültem. Úgy érzem, nem ért meg senki. Nagyon együtt tudok veled érezni. Tudom hogy ez nem vígasztal, de nem vagy egyedül.
2019. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gátol a mindennapi életben, akkor pszichiáterrel írathatnál hangulatstabilizátort, nekem az segített, a pszichoterápia önmagában nem.
2019. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!