Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg fogom bánni hogy nem...

Meg fogom bánni hogy nem lettem öngyilkos?

Figyelt kérdés
Attól félek hogy meg fogom bánni nagyon hogy nem tettem meg..mikor akartam. Kilátástalannak tűnik az élethelyzetem. Nem nevezném életnek sem, főleg nem az én életemnek EZT. Talán mégiscsak jó volt a megérzésem, lehet hogy ha megtettem volna akkor, most nem kéne át élnem még rosszabb dolgokat. Nem mintha eddig habos életem lett volna. Meg fogom bánni? Vagy mi lesz velem?
2019. dec. 24. 16:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Èn meg ha már itt tartunk azt bànom, hogy nem haltam bele a műtéti altatásba. Tök jó lett volna. Fàjdalommentes halál, elalszol örökre azt csá. Ilyenkor meghurcolhatják az anesztes orvost, pedig annál szebb halàl nem kell. Nem szenvedsz, nem fáj semmi tovább.
2019. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
# 11. Ez tök jó ötlet! Csak nem tudom hogy kéne olyan altatógázt szerezni!
2019. dec. 26. 12:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Olyan altatógázt sajnos sehogy.Belgiumban van eutanázia, de csak a belgàknak. Hátha pár éven belül itt is bevezetik reménykedni lehet. Ha nem lenne ez a sok vallási fanatikus, akkor lehetne. Sok helyen nem akarják vállalni a vizsgàlatokhoz sem az altatást, mert lehet nem ébred fel. Megmondanàm neki doktor úr én csak örülnék neki ha ilyen könnyű halálom lenne, hogy elalszok és többet nem ébredek fel. Nem vèletlenül hívjàk kegyes halálnak.
2019. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

# 13. Igen, az eutanázia szerintem is.. hogy is fejezhetném ki, hasznos lenne. Én sem értem, miért nem engedik, lehet hogy túl költséges lenne, mert szinte minden haldokló kérné szerintem.

Néha irigylem - a koreai sorozatokban láttam hogy csak kiisznak egy csésze mérget és pár másodperc alatt halottak. Ami engem illet, nagyon nehéz lenne eldönteni, mert látszólag semmi értelme sincs az egész életemnek, viszont nem tudhatjuk mikor fordul jóra, talán még hasznos leszek én is.

2019. dec. 30. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!