Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hányszor lehet leinni magam...

Hányszor lehet leinni magam egy hónapban úgy, hogy még nem viszem túlzásba?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem szeretem az alkoholt, viszont időnként szeretem leinni magam részegre.


Mennyiséget tekintve részegség alatt legalább 60ml tiszta alkohol megivását értem(15cl vodka, 3 doboz sör), ami gyakran 100, időnként 160 is lehet, tehát nem arról van szó, hogy megiszom egy -két pohár bort(aminek nem is látom értelmét, hiszen az alkoholnak az a lényege, hogy részegek legyünk tőle, amúgy az íze fos).


A kérdés, hogy mi az ami még elfogadható és mi az, ami már sok. Gondolom minden héten leinni magam már nagyon kemény lenne, viszont ha mondjuk egyszer iszom le magam szilveszterkor, azt teljesen elfogadható.



2020. jan. 3. 23:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#9: Eddig nekem nem volt semmilyen szabály... és decemberben összeszámoltam, hányszor voltam részeg.

Ez a havi két alkalmas lenne az első.

2020. jan. 4. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!