Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok beilleszkedni...

Miért nem tudok beilleszkedni sehová sem?

Figyelt kérdés
Sose ment a kapcsolatok kialakítása más emberekkel. Régen iskoláskoromban is hiába próbáltam barátkozni velem minden ok nélkül összevesztek, és otthagytak. Ki is gúnyoltak amiért félénk, és csendes voltam. Akiket a barátaimnak hittem is kibeszéltek a hátam mögött. Párkapcsolataim szintén nem sikerültek. Szerintem ha már a 20 éveimben se volt nagy sikerem, akkor már a 30-hoz közelítve se lesz nagyobb sikerem a férfiaknál. Mindig én vagyok az akit nem becsülnek a férfiak, csak belém rúgni tudnak. Nem vagyok beképzelt, de nálam még csúnyább nőknek is nagyobb sikerük van a pártalálásban, mint nekem. Hiába mondják, hogy kedves, szép vagyok, valamiért én meg se tudok megtartani egy férfit sem. Pedig már sok velem egykorúnak van párja, férje, gyerek. Még az exemnek is lett azóta valakije, aki tanultabb, mint én, tehát különb tőlem. A volt osztálytársaimnak akik kicsúfoltak, szintén boldog kapcsolatuk van. De amúgy már az életem során megszoktam azt, hogy tőlem sok ember különb, és hogy én a kutyát se érdeklem. Sose sikerül beilleszkednem sehova.
2020. jan. 11. 14:31
 1/1 anonymousreview60 ***** válasza:

A leírtak szerint leértékeled magadat, ami rossz, mert emiatt így igy is bánnak majd veled. Ha sorozatban rosszul mennek a párkapcsolataid, akkor a hiba benned van (nem azt jelenti, hogy te vagy a hibás), valamilyen rossz mintát követsz, nem vonsz le megfelelő következtetéseket, amikor lezártad és elemzed magadban a kapcsolatot.

További információ hiányában azt javaslom, járj pszichoterápiára, hogy önelemzést tanulj, és kijavíthasd a hibáidat!

2020. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!