Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan emberről, aki azt állítja, hogy mentális betegnek lenni önsajnáltatás?

Figyelt kérdés

2020. jan. 13. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ember, aki baromi szerencsés, hogy nem kell ezt átélje. És olyan, aki úgy mond véleményt, hogy fogalma sincs mit érez a másik.
2020. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanolyan idióta, mint a ma 14:41-es válaszoló!
2020. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszoló...értelmezd a kérdést! Neked már azzal is bajod van!
2020. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Hogyha minden napja azzal telik hogy ezt reklámozza és tesz róla hogy mindenki tudjon a betegségéről akkor igenis önsajnáltatás.
2020. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Érzéketlen, hiányzik belőle az empátia. Az érem másik oldala mondjuk az, hogy rengetegen ha rossz passzba kerülnek, egyből diagnosztizálják magukat mindenféle mentális betegséggel, pl. kikiáltják, hogy depressziósok, miközben ennek semmi neurológiai háttere nincs és valóban csak önsajnálat. Sajnos annyi ilyen ember van, hogy sokan ezért nem veszik komolyan azokat, akik tényleg mentális betegséggel küzdenek.
2020. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos itt van egy pár ilyen ember. D:


Egyébként szerintem ők maguk is frusztráltak.

Szerintem inkább legyen egy ember "önsajnáltató", mintsem azt hazudva, hogy minden okés vele, ártatlan embereket büntessen a gyerekkori traumái miatt.

2020. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen voltam. Nem gúnyoltam vagy bántottam meg ilyennel senkit, de magamban ez volt a véleményem. A sors fintora, hogy bár orvosnál nem voltam, de elég valószínű, hogy én magam is a legdurvább depresszióba estem. Elég kemény fekete humora van az életnek.
2020. jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!