Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek milyen pszichológu...

Szerintetek milyen pszichológus lesz abból a lányból, aki az enyhe értelmi fogyatékosság határán táncolt, több gyógypedagógus rámondta, hogy az is, de elvégezte 8 év alatt a pszichológia alapszakot (mesterszak nincs még meg neki)?

Figyelt kérdés

Anyukám is fejlesztette, aki 4 diplomás (2 főiskola, 2 egyetem, plusz egy doktori) gyógypedagógus, szerinte biztosan enyhe értelmi fogyatékos. 3 év alatt csinált 3 emelt szintű érettségit, egy év alatt egyet végzett el, majd felvették fizetősre, és 8 év alatt a pszichológia alapszakot is elvégezte.


Édesanyja pszichiáter, a lány pedig 160 kg. Nagyszerű pszichiáter lehet. Elismerem amúgy a kitartását, nem irigységből írom ezt le, csak szerintem nagyon nagy hiba, hogy egy olyan embert, aki olyanokban hisz, hogy szellemeket tud idézni, a túlvilággal kapcsolatban áll és hasonlóak, lelkileg sérült és segítségre szoruló emberek közé engedni, mint erre szakosodott "orvost". Én nagyon tudom, hogy amikor baj van (pánikbeteg vagyok 5 éve), akkor egy jó szakember csodákat tud tenni, egy rossz pedig (tapasztalat) ki tud "nyírni"…


2020. jan. 18. 23:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem ez a lány a példaképem lenne ha ismerném.
2023. márc. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!