Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok csak egy örök...

Miért vagyok csak egy örök vesztes?

Figyelt kérdés
Én soha nem leszek semmiben sem a legjobb. Depresszióm miatt szedek antidepresszánst, amikor elmondtam az életem, az orvosom azt mondta ne irigykedjek másokra, mert jó életem van. Persze "jó" életem van, csak kb. mindenki leköröz az életben. Sok ember él párkapcsolatban, házasságban, nekem egyik sincs, pedig nagyon vágyok rá.
2020. jan. 27. 10:18
 1/5 anonim válasza:

Nem vagy vesztes, mindaddig amíg te magad el nem hiszed hogy az vagy!

Próbáld megtalálni mi a legnagyobb szenvedélyed, és mindig gondolj magadra hogy neked a legjobb legyen, és ha nem érzed ezt a baráti koreidbe, vagy nem éreztetik veled, hogy tisztelnek akkor hogy ott oket... nem érdemelnek meg téged..

Akire pedig vágysz az hidd el megfog találni! De eloszor próbáld meg szeretni magad

2020. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De sajnos az vagyok, mert a kapcsolataim sem sikerültek, és eddig mindenhonnan kiközösítettek pl. suli.
2020. jan. 27. 10:50
 3/5 anonim válasza:

Engem is kikozosítettek, egy idoben hagytam is hogy urrá legyen rajtam, a félelem és hogy tényleg nem érek sokat...

De mikor elkezdtem járni edzoteremben, és kosárlabdázni kezdtem, és nem mások miatt magam miatt, mert szerettem csinálni, nagyon sok barátom lett, és rájottem hogy igenis sokat érek, lett onbecsulésem,,és mostanra minden régi ismerosom aki bántott és kikozosített, a barátom akar lenni

Hidd el most jelenleg nehéz lehet neked, de csak higgyj! és gondolj minden reggel arra kivé akarsz válni, és hogy megéri e neked az utálóid miatt szenvedni?

állj a sarkadra és tedd meg az elso lépéseket onmagadért!

2020. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleve rossz a kiindulásod. Miért akarsz Te a legjobb lenni? Ha valaminek így állsz neki,akkor azok a dolgok amik(törvényszerűen) nem sikerülnek az elején,csak elveszik a kedvedet és hátráltatni fognak. Ne azért és olyat csinálj valamit,hogy Te legyél a legjobb,hanem azért,mert élvezed! És fogadd el azt,hogyha érnek kudarcok. Mindenkit érnek,de ezeken túl kell lenni és okulni kell belőle,nem pedig "belehalni". Ez igaz a párkapcsolatokra, barátságokra is.
2020. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most egy iylen hozzáállás mellett amúgy rohadt nehéz szeretni a másikat, és ez nem egy veledszületett dolog, hanem a döntésed. Ha te utálod magad másnak is elég nehéz lesz szeretni, főleg ha még úgyis állsz az emberekhez hogy ők csak leköröznek...


Alapból hagyd abba hogy másik alapján ítéled meg te ki vagy, te te vagy...nem egy versenypályán vagy senki nem mondta hogy jobbnak kell lenned valakinél

2020. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!