Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok az iskola...

Depressziós vagyok az iskola miatt?!

Figyelt kérdés

Minden éjjel szorongok, hogy vajon mi fog várni holnap. Ki fog szekálni, melyik tanár fog üvölteni velem, miből fogok felelni stb.


Akármilyen szünet legyen, az első napjaiban minden hasgörcs, szorongás elmúlik, de a felétől újból kezdődik. Az a tudat, hogy már kevesebb, mint a fele van hátra vagy, hogy a felén már túl vagyok olyannyira elveszi az életkedvemet, hogy csak fekszem az ágyban és tévézek. Mert akkor nagyon szarul vagyok. Mindig eszembe jut az iskola.


A hétvégék is azzal telnek, hogy péntek este nagyon jól érzem magam, boldogan foglalom le magam akármivel, szombaton is viszonlag jól vagyok, de szombat este, hogy már csak 1 nap szünet van, azon is tanulni kell az nagyon betesz nekem... És nem tudom leküzdeni!!!


Mit tehetenék ezellen?


2020. jan. 29. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Fordulj szakemberhez.

Addig is próbálj többet mozogni, aktívabb dologgal kikapcsolódni, valami rendszert vinni a napjaidba, és sokat aludni.

2020. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Aludni nem tudok sokat, normálisan akárhol alszom, 10:30 órára van szükségem. Sajnos ez rengeteg, "szakember" azt mondta, hogy úgy érint engem az iskola, mint azt a felnőttet, aki egy hete nem aludt. Így ennyire hosszúra nyúlt a "pihenésem".


6-kor kelek, tehát ha fél nyolckor lefekszem, talán kipihenem amgam. Jah. aha. 8 kor érek haza :D

2020. jan. 29. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!