Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha elkezded kokainozni tényleg...

Ha elkezded kokainozni tényleg tönkremegy az életem?

Figyelt kérdés

Mióta egyetemre kerültem azóta kicsit stresszes volt az életem, megismerkedtem valakivel egy idősebb férfivel akivel együtt füveztünk, speedeztünk. A barátaim szerint azóta nagyon ingerlékeny vagyok és semmi nem érdekel, meg már nincsenek terveim a jövőre nézve, plusz nagyon le is fogytam. Végülis igazuk van, azóta otthagytam az egyetemet is és elmentem dolgozni. Most már nem használok semmit, de hiányzik és most lenne alkalmam kipróbálni a kokaint. Félek, hogy tönkremegy teljesen az életem, de vonz a kíváncsiság is.

20l


2020. jan. 30. 10:15
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%

Szia

Hát az a helyzet a spurinál jóval durvább, ám nagyon rövid hatása van.. Egy extra tiszta boldogságot ad egy jó órára ha orrba szívod. Persze utcánként.. Ha nem úgy lövöd be mondjuk fecsivel akkor nem valószínű hogy rákattansz az első után. Mert amúgy belőve igen, mert jobb mint a heroin csak rövidebb. Szóval ha belősz egy kicsit akk okoz olyan élményt, amit soha nem fogsz tudni elfelejteni - és akkor függő leszel. Most ha így nazálisan tolod akkor szívkodhatjátok akár egész éjjel, csak egy k.... jó estétek lesz. Rászokni persze rá lehet, de ez kb olyan hogy ha eddig csak SP-vel volt dolgod, akk azt az élményt szorozd fel mittudonén 5-el. És persze azért okoz erősebb függőséget, mert állandóan szívni kell (óránként) és egy sokkal tisztább/minőségibb (belülről fakadó) boldogságot ad be. Tehát inkább magadénak érzed mint egy átgyorsult eszeveszett állapotot.

Az van amúgy hogy az embernek vannak bajai, problémái stb itt az életben. Ezek a bizonyos szerek beadnak egy különleges extra boldogságot, de ez egy csalás is egyben. Aztán amikor múlik a boldogság persze hiányzik is. Közben a világban nem lettek megoldva az esetleges problémák, így azok is visszajönnek - idővel azzal a extrával hogy a drogozás miatt is egyre több probléma alakul ki. Aztán ez így begyűrűzik, és egy meneküléssé válik a cucc. Így alakul ki a függőség! Az ember belemenekül a mű boldogságba az egyre nagyobb problémahalmaz elől. Aztán maga ez a menekülés is mindenhol problémákat okoz, amiket már nem lehet véka alá söpörni. Aztán az egyetlen boldogság végül csak a beállt állapot marad. Ez a folyamat maga, és erre kell figyelni h ne alakuljon ki. Féken kell tartani, és tudni kell elengedi ezeket a boldogság állapotokat - amik nem valósak valójában :)

2020. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Még annyit hozzá tennék hogy az etalon nálad az átalakul az tuti. Ha a spuri is hiányzik akk ezentúl ha kipróbálod a kóla fog hiányozni. És ahogy mondtam jobban fog hiányozni - hiszen egy jobb érzés.. Erre mindenképp készülj fel.
2020. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Ha nem vagy rendben lelkileg ne próbáld ki. Tényleg hihetetlen szabad gátlások nélküli boldogság érzetet ad. De be is fordulhatsz tőle. Kitudod mondani azt is amit normális esetben nem tennél vagy mélyen elastad magadban de csak rövid ideig tart s mindig többet akarsz majd.

Nem tudsz majd enni fáradt leszel s egy idő után mentálisan is leelit.

2020. márc. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!