Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális betegségem lehet?

Milyen mentális betegségem lehet?

Figyelt kérdés
A pszichiáter depressziót állapított meg nálam, de a családom szerint inkább elmebeteg vagyok, akit be kellene fektetni egy elmegyógyintézetbe. Sokszor van rossz kedvem, még valamikor a sírás csak is rám jön. Azt mondják még utálnak rám nézni is, mert szinte mindig savanyú fejet vágok. Ha elmondom a problémáimat, meg mindenki csak veszekszik velem, hogy én mennyire szemét vagyok, és mindenkit csak idegesítek. Szinte egész életemben csak csak csalódások értek, és egy éve érzem azt, hogy most igazán elegem van mindenből. Utálom magam, sokszor szívesen lennék valaki más, aki okosabb, ügyesebb, szerencsésebb, talpraesettebb, mint én. Bezárkózottságom miatt folyton csak másokra irigykedek, akiknek bejött az élet, velem ellentétben.
2020. jan. 30. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy a családtagjaid elmebetegek. Te csak depressziós vagy, ami mondjuk nem is csoda. Ha ilyen családom lenne, én is az lennék.
2020. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem csak pusztán depressziós vagy, és pont azért amit le írtál, mert a csalodod érzelmileg nem állt mögötted és nem támogatót, hanem csak le húztak azzal hogy le néztek téged és nem pedig biztattak. Mert ha érzelmi stabilitást adtak volna neked akkor minden más lenne veled. Sajnálom hogy ilyennek veled a családod részvétem.

De ha vigasztal sok embernek vannak ilyen szülei el kell költözni és új életet kezdeni ki tűzni célokat amikért elkezdesz hajtani, és önmagadnak bizonyítani. Legyen élet célod és legyen új közeged ami nem mérgező és így helyre jöhet az életed.

Ne add fel, és merj változtatni még ha nehéz akor is!

2020. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!