Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha eléggé szélsőségesen...

Ha eléggé szélsőségesen váltakozik a hangulatom, életkedvem, jövőképem óráról órára, az lehet bipoláris depresszió?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kamasz.
2020. febr. 5. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok minden lehet. Bipoláris, Borderline, depresszió, citoklímia, skizofrénia, vitaminhiány stb.

Igazából rengeteg oka lehet.

Kicsit bővebben is kifejthetnéd, mert így semmit sem lehet mondani.

Egyébként is ne a gyk-n diagnosztizáltasd magad, hanem egy szakemberrel.

2020. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Félreírtam

*Ciklotímia

2020. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Apróságok hozzák elő ezeket. Pl egy barátom elmegy egy másik barátjával sétálni, akkor úgy érzem, hogy engem senki sem szeret, soha nem is szeretett igazán senki, érdektelen ember vagyok, az életem romokban és soha nem is fogom tudni felépíteni, munkanélküli leszek, meg eltervezem, hogy a vonat elé fogok feküdni, stb.

Aztán pl. kimegyek, jó illata van a levegőnek, akkor úgy érzem, határtalanul boldog vagyok, mindenhez van energiám, milyen sok barátom van, mindenkire ráírok Messengeren valami poénos dolgot, úgy érzem, a jövőben minden sikerülni fog, lesz erőm megoldani a problémáimat, mindenben szerencsés leszek az életben, stb.

Ez bipoláris zavar lehet?

2020. febr. 5. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha sokáig fenn áll, akkor orvos.

Nekem is teljesen így volt régen.

Kaptam gyógyszeres kezelést és már nincsenek szélsőséges hangulatingadozásaim.

Addig is tudd, hogy a negatív gondolataid a negatív hangulatod miatt van. Ne tegyél semmmi kárt magadban.

2020. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!