Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezen a ponton mit lehet...

Ezen a ponton mit lehet csinálni? (súlyos depressszió)

Figyelt kérdés
Mikor felkelni se bír az ember és rendesen ellátni sem magát. Nem akarok kórházba menni megint.

febr. 8. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Súlyos depresszi pont olyan mint valamitöl függönek lenni.

Csak is akkor tudsz meggyógyulni, ha ezt fejben te is akarod.

Ez az elsö lépés. Èn megakarok gyógyulni, nekem depresszióm van, én jobban akarom maga érezni...

Ha ez megvan akkor minél elöbb terápeuta kell aki felír gyógyszert és rendszeresen mész hozzá. CSak is ennek kombinációjával tudsz kigyógyulni. Minél mélyebben vagy annál tovább tart, de egy teljesen normál életre lehetsz képes ha kitartó vagy.

Viszont ebbe vissza lehet esni, de ettöl ne félj, mert ha egyszer kigyógyultál és késöbb úgy érzed, hogy megint kezdesz sülyaedni akkor egyszerüen még idöben kell a terápeutát felkeresni, és az segít neked.

Ha tényleg jól akarod érezni magadat irány terápeutához.

febr. 8. 11:34
 2/5 Alain Delon ***** válasza:
8%
Súlyos depressziós nem ír kérdést.
febr. 8. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Az érzelmet megkeresni, ami lebénít. Mit érzek? Miért érzem? Mire emlékeztet ez az érzés?
febr. 8. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Kedves 1#

Amit leírtál a tökéletes recept, arra hogy függővé válj az orvostól és a gyógyszertől. Ez nem gyógyulás!

febr. 8. 12:43
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. és 3. válaszával különösen egyetértek.

Amúgy nem tudom ki pontozott le mindenkit (kivéve azt, aki szerint "depressziós nem ír ki kérdést", na mindegy), de én zöld kezed adtam a többieknek!

febr. 8. 16:50

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!