Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szakember nélkül hogy tudom...

Szakember nélkül hogy tudom legyőzni a pánikrohamokat?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érintenek. Rémálmok is rendszeresen gyötörnek. Kb 10 éve voltak ilyen rohamaim, de fogalmam sincs, h mitől lett jobb. Mondjuk akkoriban szakemberhez is jártam.

2020. febr. 9. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Foglald le magad. Sportolj. Sétálj. Olvass. Takaríts.

Nekem a sport és a napi séta segített


Bár épp tegnapelőtt volt egy panikrohamom... de egy éve volt utoljára..

2020. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szinte alig vagyok itthon, mindig csinálok valamit. Igaz, most a sportot hanyagoltam az utolsó fél évben, de a munkám nagyon leterhel fizikailag. De tervezem újra elkezdeni a közeljövőben.

Generalizált szorongásom van, érzem, h jobban szorongok. Talán azt kellene enyítenem, h a pánik megszűnjön? Csak azt meg hogyan??? Kezdem úgy érezni, h belefáradtam az örökös küzdelembe :(

2020. febr. 9. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve voltak olyan fura tüneteim, amiket nem tudtam micsodák és egyszer az egyik doki kinyögött valami olyasmit hogy pánikroham. Végül is volt alapja a dolognak. Miután kiderült hogy nincs fizikai bajom (legalábbis azt mondták) fogtam egy növényi alapú nyugtatót (szigorúan azt, hogy ne legyek függő) és minden este beszedtem. Pár hét alatt jobb lett.

Tudod esetleg mi váltotta ki őket? Mert nekem volt egy tényleges rosszullétem és utána mindig attól féltem hogy megismétlődik.

2020. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sedatif PC v. Matrix DRops vagy Neonax vagy Vargapeptide
2020. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!