Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már indokolatlan, hirtele...

Volt már indokolatlan, hirtelen dührohamotok?

Figyelt kérdés
Ma délután egy teljesen felesleges apróság, ami tényleg mindennapi dolog úgy felhúzott szinte csettintésre... az egyébként teljes nyugalomból, és jókedvből komoly erőt kellett vennem magamon, hogy a kezemben levő tárgyat ne verjem abba szent pillanatba a falba. Olyan vak harag lett bennem egy pillanat alatt, hogy szabályosan megijedtem magamtól. Aztán ahogy jött, úgy el is múlt, visszatértem nyugodt állapotomba. Ilyen még soha nem történt velem, rendszerint kiegyensúlyozott vagyok, nem szoktam ideges sem lenni, csak ritkán munkában. De hetek óta nem is dolgozok, januárban eltörtem a lábam. Így tényleg teljesen indokolatlanul történt ez. Volt már veletek hasonló?

2020. febr. 20. 19:08
 1/1 anonim válasza:
Állandóan be tudok kattanni apró dolgoktól. Legutóbb a szekrényem rúgtam szét.
2020. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!