Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosság tényleg az...

Az öngyilkosság tényleg az egyetlen kiút?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, jó munkám van, párkapcsolatom. Ott tartok, hogy 3 naponta bekattanok. Voltam kórházban is. A pszichiáterem az 2 hónap múlva esedékes időpont előtt nem hajlandó egy telefont se felvenni. Gyógyszeren változtatni állítólag nem tud. A pszichológushoz járok de semmi eredménye. Ott tartok, hogy legyen ennek vége. Másból se áll az életem csak abból hogy gödörből gödörbe kerülök a semmitól. Ha legalább valami oka lenne volna értelme a pszichológusnak, de nincs. Szarul vagyok a semmitől és már jó időszakok sincsenek. Az orvosok meg nem csinálnak semmit. Kérem a segítséget de hiába. Én így nem élek tovább.
2020. febr. 25. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
sajnalom, hogy ezen ennyire kiborultal, hogy nem pszichiatert , hanem pszichologust irtam. Azon kivul szerintem semmi rosszat nem javasoltam. Szep estet!
2020. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
27%
Sok élet múlhat azon, ha esetleg egy gyakorin írt javaslatra valaki a pszichológustól kér gyógyszert, mert hogy itt azt mondták tőle lehet... :D
2020. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Az öngyilkosság soha nem kiút. Én bipoláris affektív zavaros vagyok, kényszerbeteg, skizoid személyiség zavaros, pszihotikus zavaros, szocfób, agorafóbiás, pánikbeteg, generalizált szorongásos, klinikai depresszióm van. Szal szerintem, én győztem, és minden egyes alkalommal, amikor eszembe jut hogy véget vessek ennek, azt mondom basszátok meg! Én akkor is boldog leszek! Mert hát valljuk be, az élet egy nagy szar, és van aki nagyobbat kanalaz ebből a szarból mint mások, itt vagyok én, vagy te pl. DE! És ez a lényeg, csak rajtad múlik, hogy mit kezdesz a drága egyetlen életeddel. Én azt mondom, ne rágódj ezeken, legyel boldog, szeresd a páros, élvezd az életet! Ne hagyd hogy ezek megkeserítsék az életedet!
2020. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
41%

Az öngyilkosság soha sem kiút?

Aha... Mond ezt azoknak, akiknek kiút volt.

2020. febr. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!