Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak én vagyok, akit...

Miért csak én vagyok, akit senki se becsül?

Figyelt kérdés
Az exemmel nem sokáig voltunk együtt, és ő volt aki szakított. Hazudott nekem, átvert, kihasznált. Mondott nekem számomra bántó dolgokat is. Amíg velem volt előfordult, hogy a kapcsolati státuszát is levette, de a következő nővel meg büszkélkedik online, és mivel már gyerekük lesz, ezért feleségül is vette 2 hónap után. Volt olyan hogy megkértem hogy találkozzunk, de neki akkor is fontosabbak voltak a szülei, vagy pedig hazudott. Rossz érzés, hogy senki számára se vagyok elég jó és szerethető, kiábrándultam úgy kb. mindenből.
2020. márc. 11. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezõ!


Megértem és àtérzem a fàjdalmadat és a rossz érzéseidet!

Éppen azért mert én is ugyanilyen helyzetben vagyok.


4 éve nincsen màr pàrom mert elhagyott,azòta egyedül nagyon nehéz azt hinnem,hogy szerethetõ vagyok sõt azt érzem,hogy senkit nem érdeklek.


Egy ideje màr elkezdtem magambòl kiindulni,hogy mi miért történt és mit érdemes màsként csinàlnom.


Mivel telnek a napjaid,van akivel megtudod osztani a fàjò dolgaidat?

Ha úgy érzed,szìvesen meghallgatlak!

2020. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!