Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha sehogy nem...

Mit csináljak ha sehogy nem bírom magam jól érezni?

Figyelt kérdés
Egyfolytában aggódok a jövőm miatt meg a suli miatt. Próbálok minden sz@rral boldogabb lenni rá szoktam a cigire, a fűre eleinte jó volt de már csak az érdekel hogy ne érezzem hogy kell. Gondolkodtam öngyilkosságon is de nem merem megtenni. Egyedül akkor vagyok jól ha a barátaimmal el megyünk egy szórakozó helyre és bulizunk. Ha egyedül vagyok mindig magamat okolom mindenért és magamba fordulok... Nem merek senkinek szólni pedig lehet kéne olegy orvos... Utálom ezt. Eret nem vágok mert semmi értelmét nem látom. Mit csináljak? Normális válaszokat várok légyszives kerüljük ezeket a "divat depressziót" meg ezeket mert nem tartom magam deisnek szimplán csak boldog próbálok lenni.
2020. márc. 11. 22:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és néha odáig fajul ez a magamba fordulás hogy egész este sírok..
2020. márc. 11. 22:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérhetsz orvosi segítséget, nem szégyen. Pszichológus, pszichiáter. Házi módszerek közül legjobb a sport vagy fizikai munka ( fa aprítás, kertészkedés). Ami nekem még nagyon bevált, h konstruktívan elmélkedek, nem csak körbe-körbe tipródok egy témán. Tehát: 1. Mi a probléma? 2. Mit tudok ellene tenni?. 3.oké, akkor azt megteszem. Pl ha magányosnak érzem magam, akkor felhívok egy barátot, rokont, vagy ismerőst.
2020. márc. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!