Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline lennék?

Borderline lennék?

Figyelt kérdés
Gyakran vannak öngyilkossági gondolataim, de ezt is csak azért érzem, mert rettentő gyűlölet van bennem magam iránt, amiért különbözök másoktól, mert nem lehetek olyan mint a többi ember, akiket sehol nem néznek le. Párkapcsolataim se sikerülnek, mert engem mindenki csak átvág. Nagyon lenézem magam, és semmibe veszem magam.
2020. márc. 19. 20:31
 1/4 anonim válasza:
Nem vagy az, csak ezeket a gondolatokat meg kell változtatnod magadról, az önképedet fejleszteni, és ezek a gondolatok elfognak tűnni mert máshol lesz a fókuszod.
2020. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg önmagadtól. De ne öngyilkossággal, hanem megvilágosodással.
2020. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt inkább a mentális egészséges kategóriába írd. :)


Én diagnosztizált borderline vagyok, szóval ha gondolod, tudok segíteni. Az általad leírt dolgok lehetnek a border tünetei is, DE ennyi még nem elég a diagnózishoz.


Na meg sajnos nem most fogsz pszichoterápiára menni, ha tényleg erről van szó, mert csak a sürgős eseteket látják el.

Itt találsz egy tesztet, ami segít elindulni:

[link]


Aztán ha magas lesz a pontszámod, akkor a járvány után keress fel egy orvost.

2020. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gyűlölöd magad, akkor változtass magadon! Ez nem betegség, hanem butaság.
2020. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!