Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet azzal a tudattal...

Hogy lehet azzal a tudattal élni, hogy a koronavírus miatt fel kell adnom az álmaimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Dolgozom és mellette 2 idegen nyelvet tanulok nos februárban mentem volna nyelvvizsgát letenni középszintet francia nyelvből sajnos néztem online nincs rá lehetőség... :/ személyesen kellett volna de ugye ez megszünt

..párommal sem tudok talalkozni jelenleg ...hogyan tudnám feldolgozni, hogy amikre vágytam tanulás, gyerekvállalás nem fog megadatni? Nagyon el vagyok keseredve...és az állandó rettegés miatt is :/


2020. ápr. 4. 08:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

"Jövő márciusban szerettünk volna össze költözni régi házat felujitani ...:( de ugye már nincs mód rá a vírus miatt"


Miért ne lenne? Elköltözni, házat venni/feljítani most is lehet, nem tiltja semmi. A kijárási korlátozás erre mem, vonatkozik!

Emellett nyelvvizsgát tenni is lehetséges, ha most éppen nincs online lehetöség rá, akkor tanulj még valamennyit, hogy jobban tudjad a nyelvet. Pár hónap múlva vagy megszünik a korlátozás, vagy megoldjßak az online vizsgakehetöséget.


Másrészt ha mßeg csak nyelvvizsgánál tartasz, akkor egyelöre nem aktuális a gyerekvállalás, illetve még böven van idöd az életedben erre.

Tanulni is lehet, online minden további nélkül, szóval egyelöre nem temesd magad.


Az egész kérdésed csak hiszti meg "megmagyarázás", miért adsz fel mindent elöre.


HA valakinek tényleg vannak álmai, azt nem adja fel, hanem közd értük és emgvalósítja azokat.

2020. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

Hogy tudnád feldolgozni?

Ahogyan mások is!

Mindenkinek vannak álmai, céljai, elvégzendő feladatai, amit elhalaszt, mert tudja, hogy most túl kell élni! A nyafogásnak, hisztinek éppen nincs helye a járvány idején. Önfegyelemmel többre mész (meg a környezeted is)!

2020. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Szerintetek valamikor megszünik járvány ? :/
2020. ápr. 4. 09:41
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

Elég nehéz beletörődni abba, hogy bizonytalan ideig nem válthatod valóra a vágyaidat.

Nem tudok eljárni abba a társaságba, ahol angolul lehet beszélgetni. Ezt a készséget kellene a leginkább fejleszteni, Aztán nyelvtanfolyam és nyelvvizsga következne.

Van még a gondnokság alá vételi perem is. Hülye egy per, mert a gondnokságot most már nem indokolja semmi, a tanúk és a szakértők is ellenzik. De megelőlegezve a várható eredményt, már előre gondnokság alá vagyok véve. Ítélkezési szünet van, a bíró nem tudja levenni.

Bizony, elég nehéz. Én a nyugtató teát javaslom.

Elloptad tőlem az álmaimat, mert az élet csak gyertyaláng,

Lassan felőrlöd a vágyaimat, s lehet, késő lesz már.

2020. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
25%
Költözni nem lehet, kijárási tilalom van.
2020. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kérdező, másfél év és lesz oltás. Akkor biztos megszűnik.
2020. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Bizzunk benne ...csak másfélévig mi lesz...kipusztul emberiség vagy mi? :/
2020. ápr. 4. 10:52
 18/27 anonim ***** válasza:

Képzeld el mi lenne ha orvos, ápoló, boltos lennél... vagy az 1 millió ember közül akit kirúgtak és már azon tanakodik mit egyen.


Esetleg 65 év feletti, akit bármikor leölhet a kórság.


...

Ehhez képest aranyéleted van bármi is történik.

A 69 éves anyám duolingozik meg angolozik egész nap, és egyre jobb benne. Pár hónap múlva lazán beszél majd meg érti a filmeket.

2020. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
51%

Nem fogunk kipusztulni. Ez nem pestis vagy kolera. Túl fogjuk élni.

Kedves kérdező, a nyugodj tea mellé szedjél 1000 mg-os C-vitamint, plusz még multivitamint is. Tedd fel magadban, hogy túléled.

2020. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Mi a másik idegen nyelved, amit tanulsz?
2020. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!