Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet azzal a tudattal...

Hogy lehet azzal a tudattal élni, hogy a koronavírus miatt fel kell adnom az álmaimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Dolgozom és mellette 2 idegen nyelvet tanulok nos februárban mentem volna nyelvvizsgát letenni középszintet francia nyelvből sajnos néztem online nincs rá lehetőség... :/ személyesen kellett volna de ugye ez megszünt

..párommal sem tudok talalkozni jelenleg ...hogyan tudnám feldolgozni, hogy amikre vágytam tanulás, gyerekvállalás nem fog megadatni? Nagyon el vagyok keseredve...és az állandó rettegés miatt is :/


2020. ápr. 4. 08:18
1 2 3
 21/27 árokpart ***** válasza:
51%
Nyárra nálunk lecseng a járvány.
2020. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 árokpart ***** válasza:
Költözni is lehet nincsen kijárási tilalom csak korlátozás.
2020. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :) nos a másik nyelv amit tanulok a francia mellett az német :)


Utolsó istenem legyen igazad !! :)

2020. ápr. 4. 14:33
 24/27 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne jövő márciusban összeköltözni?


De miért nem költöztök össze már most, és akkor máris a nem találkozás problémája megoldódik.

2020. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem kell őket feladnod, csupán később valósulnak meg.

Én például júniusban diplomáztam volna... Eleinte én is rosszul viseltem, de 1-2 hónappal később meglesz. :c Ja, és jogsit is csinálok, de hátha adnak valami haladékot is a 2 évhez. (Sikeres KRESZ után 2 éven belül sikeres forgalmit kell tenni.)

2020. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

háát amilyen komolyan veszik a korlátozást egy bizonyos fertőzöttségi szint után tilalom lesz a felelőtlen lakosság miatt -.-"

Először is a nyelvvizsgát később is le tudod tenni, azt max később teszed le addig tanulsz.

Másodszor a költözést simán megtudjátok oldani ha az emberek a seggükön maradnak és nem sétálgatnak a Margitszigeten, Normafán vagy tartanak házibulit 2 HÉT korlátozás után (komoly környéken valaki nagy bulit tartott korlátozás idején),mert ezzel csak azt érik el hogy tilalom lesz...

2020. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Buddhista megoldás:

Adjad fel az álmaidat, mivel azok csak szenvedést okoznak neked.

Jézus megoldása, amíg nem teljesülhetnek:

[link]

Na kössz...

2020. ápr. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!