Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit szedjek, hogy megnyugodjak?

Mit szedjek, hogy megnyugodjak?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon ingerlékeny vagyok, edzek, hogy levezessem, de néha minden idegesít. Egy vény nélküli nyugtatót szeretnék, ami nem erős, de ellazít vagy lenyugtat.

A hasonló teákat nem szeretném kipróbálni, esetleg valakinek valami tapasztalat, melyik vállhat be?


2020. ápr. 18. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne szedj semmit (hacsak nem kórós az ingerlékenységed), mindennek van mellékhatása, minden hat az agy egyéb területeire is, nyugtatótól csak hülyébb lesz az ember. Keresd meg az ingerlékenység okát (csak te tudod megtalálni) és akkor kezdd el figyelmen kívül hagyni az okot.
2020. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valeriana Relax!
2020. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Magne B6-ot ajánlottak, van belőle etra is.
2020. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valeriana, bár nekem elég emberes mennyiség kell, hogy használható legyek. ha nem vagy ennyire agyrém, mint én, még működik is. drogériában lehet venni. orbáncfűtea, levendulatea is nyugtató hatású.
2020. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyé kratom levelet
2020. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!