Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha a stressz...

Mit tegyek ha a stressz tönkre teszi az életem?

Figyelt kérdés

Mikor utoljára voltam orvosnál, nem igazán tudott mit mondani a tüneteimre, csak szimplán stresszre gyanakodott, majd elküldött. Most meg nem tudok menni, pedig minden napom egy szenvedés. Kb 1,5 hónapja elájultam egy reggel, az óta néha még pánikroham szerű tüneteim is vannak. Próbálok nem foglalkozni az egésszel, hátha akkor elmúlik, de nem, egyre rosszabb az egész. Szívdobogás érzéssel indítottam kb fél éve, ez után remegés és izomrángás lépett fel. Az utóbbi időben minden nap mellkasi fájdalom gyötör, rettentő nehezen alszom el. Gyakran érzek légszomjat. Ezek a tünetek teljesen random jönnek, de minden nap észlelem őket. Már legszívesebben meghalnék. Rengeteget sírok is miatta. A koncentrációm és az életkedvem a béka segge alatt van, a szakmám is nehezen végzem mert remegnek a kezeim és nincs motivációm. Libidóm is 0 kb, így a párkapcsolatom is féltem. Nem tudom mit tegyek, de 4 hónapja minden egyes nap szenvedek ezektől és kezdek beleőrülni. Semmit nem tudok csinálni mert mindig rosszul érzem magam. Úgy érzem én ezt így nem tudom folytatni ebben az állapotban, mert felőrli az idegeim. Már temérdek dolgot próbáltam, nyugtató tea, nyugtató tabletta, magnézium tabletta, vitaminok, de semmi nem segít.

Mit tegyek? 😢😢

20L


2020. ápr. 27. 23:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sok szorongo ember van, nem akarok hazudni, de 10 emberbol 5 biztos szorong korosabb szinten. Csak valakinel ez idoszakos, valaki meg nem "labal ki belole". En is hipochonder vagyok, ugy kezdodott ez a szorongas, hogy elolvastam egy cikket a panikbetegsegrol csak ugy ok nelkul. Jottek is a tunetek, megijedtem stbstb. Nehez ez, de nem lehetetlen legyozni vagy egyutt elni vele. A szorongo elme mindig befele figyel, es keresi a szorongas tuneteit, onellenorzest vegez, ami rossz. Ha barmi kerdesed van, vagy csak beszelgetni szeretnel nyugodtan irj! :)
2020. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek 17 éves korom óta minden nap egy túlélés...jelenleg 26 vagyok. Különösebb trauma engem sem ért.

Véletlenül találtam egy cikket a mellékvese fáradtságról. Szerintem nekem az okozza az egészet, minden tünet igaz rám. Érdemes kideríteni, lehet, hogy téged is érint.

2020. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Wow, és ezt ki lehet vizsgáltatni? Neked orvos állított fel diagnózist?
2020. ápr. 28. 16:43
 14/14 anonim ***** válasza:
Vannak hormonvizsgalatok. Még nem vizsgáltak ki, ez nem sürgős. De majd a vírus cucc vége után megnezetem. Addig is beszerzek egy Ashwagandha nevű gyógynövényt, sokaknak segített, veszteni valóm nincs.😌
2020. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!