Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paranoias lennek?

Paranoias lennek?

Figyelt kérdés
Hipochonder vagyok es panikbeteg, ez mar vilagos. Ha hallom, hogy valaki rosszul lett, ramtor az eros szorongas. Ha olvasok valami olyan betegseget ami ijeszto, elkezdek panikolni. Ha kicsit is magamra tudom huzni a dolgot, akkor bebeszelem magamnak. Ha mar maga a szorongas, panik gondolata elkap, elkezdek szorongani. Ilyenkor felek, parazok, ideges vagyok, felek, hogy megbolondulok. Ilyenkor az eletkedvem is elmegy, ha eszlelem, hogy megint szorongok, ugy, hogy elotte mondjuk tok jo napom volt. Lehet, hogy ez mar paranoia? Skizofren lennek?
2020. máj. 15. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi köze hozzá.

Egyáltalán tisztába vagy vele mi a paranoia és a skizofrénia pontos jelentése, ismérve?

2020. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy paranoiás, hanem kényszergondolataid vannak, ami a szorongással jár együtt. A skizofréniának ehhez semmi köze.
2020. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem is diagnosztizáltak paranoiával, mág nem jelenti, hogy nem vagyok az.


Tanulj meg helyesen lélegezni és táplálkozz egészségesen. Meglátod, a problémáid elmúlnak.

2020. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!