Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem halok meg??

Ugye nem halok meg??

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy kicsit nehezen kapok levegőt, és attól félek, hogy alvás közben meghalhatok. Nyugtassatok meg, ugye ilyen nem történhet velem. Általában akkor van ez a probléma a levegő vétellel, amikor rástresszelek, vagyis remélem a stressz miatt van.

2020. máj. 19. 01:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem halsz meg ;)
2020. máj. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Lehet pánikbeteg vagy? Nyugodj meg! Ahogy drága jó édesapám szokta volt mondani-Isten nyugosztalja-Nem olyan könnyű meghalni :) Kis időre nyiss ablakot,igyál egy pohár teát,és lélegezz mélyeket. Ne túl sokáig mert az sem tesz jót :) Ha van párod ébreszd fel valami mondvacsinált indokkal,beszélj vele hogy megnyugodj. Aztán irány az ágy és pihend ki magad. Ha nincs párod bárki jó lesz akivel egy házban laksz,szóval ne aludjon ő se :D Kitartás,és nyugodj meg!
2020. máj. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Tabbouleh ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? Mióta vagy rosszul? Van más betegséged?

Miért stresszelsz?


Nyisd ki az ablakod, kicsit sétálj a szobában, rakj be valami chilles zenét. Utána ülj le, és próbáld átgondolni, hogy mi az istenért stresszelsz ennyire, és hogy megéri e.


Elméletben, ha egészséges az ember, akkor normális kaliberű stressztől nem fog meghalni.

Nézd meg ezt a 2 cikket és relaaax <3


[link] ! Az utolsó részben van a megnyugtató mondtat)


[link]

2020. máj. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tabbouleh ***** válasza:
51%

Ezt is te írtad?


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Nehéz, de ne féljél<3

Ha gondolod, írhatnál ez alá a kérdés alá minden nap egy annyit, hogy "jól vagyok", vagy a többi érzésed.

2020. máj. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én írtam, igen😅

Ez a legnagyobb félelmem sajnos, és még nem sikerült legyőznöm, de dolgozom rajta, csak vannak napok amikor erősebb a félelem.

Köszönöm mindenkinek a gyors és hasznos válaszokat!

2020. máj. 19. 02:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Őszintén inkább el kellene fogadnod a halál tényét. Mármint, hogy igen meghalhatsz, bármikor. Nem fog változni, ha rettegsz tőle. Fogadd el és élj tovább, ha eljön az idő akkor eljön és kész, a rettegés, a félelem, a pánikolás nem fogja ezt megakadályozni.
2020. máj. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Hahóóóó! Hogy vagy?
2020. máj. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Megvagyok köszi :) megyek nemsokára aludni mostmár 😅ideje lenne
2020. máj. 19. 04:15
 9/17 anonim válasza:
Persze,most hogy felvertél mindenkit most persze tudsz aludni :D Jó pihenést :D
2020. máj. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én nem köteleztem senkit, hogy válaszoljon 😆
2020. máj. 19. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!